Písečtí zabojují o body v Kolíně

V dalším druholigovém kole vyrazí písečtí Králové na led středočeského Kolína, kde se pokusí o nápravu nepovedeného startu do letošního ročníku. Písečtí mají na kontě po šesti zápasech tři body, Kolín jich v pěti duelech nasbíral devět.

Průběžně čtvrtí kolínští kozlové začali sezonu výborně třemi výhrami v řadě. V úvodu ligy zdolali 3:1 David Servis, pak deseti brankami roznesli na kopytech Zlatého draka z Číny a následně uspěli v poměru 7:5 v těžkém utkání v Příbrami. Pak ale přišly dvě porážky - s Korbou Praha 4:6 a Klatovy 2:5.

Písečtí hokejisté se ani v derby s rivalem z Tábora nevymanili ze spodních pater tabulky. I když dvě třetiny proti silnému soupeři nezaostávali a drželi na dostřel, vinou špatné koncovky nedokázali skórovat. Hokejisté z města husitů pak zápas definitivně zlomili ve třetí třetině slepenými góly a dokráčeli k pohodlné výhře 0:6.

Zápas v Kolíně začíná pro písecké hokejisty ve středu 2. října v 18:07.