Nasází naši hokejisté Kobře opět dvanáct branek?

Do konce základní části zbývá odehrát už pouze tři zápasy. Písek má svou pozici jasnou, zatímco Kobra bojuje o postup do vyřazovací části. Aktuálně se nachází na sedmé příčce s pětačtyřiceti body. Ovšem okolo postupových míst je situace hodně vyrovnaná. Pro Kobru tedy každý bod odvezený z jihu Čech bude mít cenu zlata. Ovšem získat body nebude pro pražské hráče vůbec jednoduché. Písečtí hokejisté se s Pražany v této sezoně střetli třikrát. Ze všech duelů odešel jako vítěz písecký tým. A tuto sérii se budou hráči trenéra Rudolfa Suchánka prodloužit. Jestli budou v sobotu gólové hody jako v devatenáctém kole, kdy si Kobra odvezla z KOMTERM arény výprask 12:0 uvidíme v sobotu. Úvodní buly bude vhozeno v 17:30.
Vzájemné zápasy:

Jak již jednou zaznělo, Písek se s Kobrou střetnul třikrát. Pražané s našimi hokejisty nedokázali uhrát ani jeden bod. Zde jsou všechny zápasy pro připomenutí ve zkrácené formě.

1. vzájemný zápas:

Po bezbrankové úvodní třetině poslal písecký tým do vedení v prostřední části Slavík a před polovinou utkání pak zvýšil hostující náskok Novák. Hráči Kobry sice dokázali rychlým gólem ve třetí třetiny snížit, další změny už ale utkání osmého kola nepřineslo a tak Písek vyhrál 2:1.

2. vzájemný zápas:

Svěřenci Rudolfa Suchánka odehráli bezchybné utkání. Nejproduktivnějším hráčem píseckého týmu byl v utkání Rudolf Suchánek mladší, který kromě hattricku zaznamenal ještě jednu přihrávku. Na debaklu hostů 12:0 se podílel i brankář Michal Pinkas jednou asistencí.

3. vzájemný zápas:

Utkání začalo zhurta a už ve 20. vteřině otevřel skóre svým gólem Josef Rezek. Písek svého soupeře jasně přehrával, šance si domácí vytvářeli především v přesilových hrách. Dvěma góly se blýskl Josef Slavík. Zajímavostí utkání byla dvě trestná střílení, ale ani domácí Zbyněk Novák, ani písecký Petr Šulčík nájezd neproměnili. Písek porazil Kobru na jejich ledě 4:0.

Aktuální forma Kobry Prahy

Výsledky Pražanů jsou jako na houpačce. V posledních pěti zápasech třikrát prohráli a dvakrát vyhráli. V posledním utkání Kobra zavítala na kluziště Vajgaru. Jindřichohradečtí hokejisté dokázali zvítězit po prodloužení 3:2.

Zde jsou výsledky Kobry z posledních zápasů :

TJ Stadion Kutná Hora - HC Kobra Praha 7:1

HC Kobra Praha - HC Benešov 3:1

NED Hockey Nymburk - HC Kobra Praha 4:2

HC Kobra Praha - Spartak Pelhřimov 5:4

KLH Vajgar Jindřichův Hradec - HC Kobra Praha 3:2(PP)

Hráči pražské Kobry:

Nejproduktivnějším hráčem pražského týmu je David Bárta, který za dvacet osm zápasů vsítil čtrnáct branek, stejné číslo má i tento útočník v kolonce asistencí. Druhým nejlepším hráčem je Martin Holý, ten má za dvacet čtyři zápasů statistiku (11+12). Třetím v pořadí je Martin Paris, který za dvacet čtyři utkání vstřelil deset branek a u osmi se podílel asistencí.

Jedničkou v bráně je Tomáš Klačík, který má průměr 3,84 branek na zápas. Dvojkou je Pavel Krch, ten má průměr 4,66 gólu na zápas.

V sobotu se bude hrát z naší skupiny ještě jeden zápas, ve kterém Nymburk na svém ledě přivítá Benešov.