Nálet z Letňan se blíží!

Úvodní dvě kola jsou za námi a Písek se aktuálně krčí na dně s nulovým bodovým ziskem. Jihočeši neuspěli s Příbramí a v sobotu schytalo mužstvo vedené trenérem Matušíkem debakl v Děčíně. Letcům se daří o poznání lépe a vyhráli obě utkání. Nejprve deklasovali Vrchlabí a poté si vyšlápli i na silný Tábor. Náročný duel se odehraje tuto středu v 18:00.

IHC Králové Písek

Po prohraném duelu s Příbramí dostali svěřenci trenéra Matušíka možnost nápravy v Děčíně. Ve druhé periodě ale přišel kiks ze strany píseckých hokejistů, kteří nakonec prohráli 7:2. Ve třetí třetině dal Písek dvě branky útěchy, o které se postarali Volf a Prášek. S Letňany to ale Králové nebudou mít jednoduché a do utkání půjdou v roli jasného outsidera.

HC Letci Letňany

Pražanům se vstup do ligy povedl, zvítězili totiž nad Vrchlabím 6:2 a v polovině branek měl prsty mladičký šikula Dominik Arnošt. V Táboře celek z Prahy prohrával 1:0, ale Letcům se podařilo utkání otočit a dokráčeli si tak pro překvapivé vysoké vítězství. Na soupisce Letců můžeme najít nové tváře. Do hlavního města přestoupil forvard Jiří Uhlík či Dominik Havelka, kterého jsme v minulých sezónách vídali s kohoutem na hrudi. V Letňanech nově působí i písecký odchovanec Libor Švec.

Předvedou Králové lepší výkon a zaskočí favorita? To vše a mnohem více již ve středu.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy