Na led Písku přijede předposlední tým skupiny Střed

Ve středu vypukne další bitva mezi osmým Pískem a devátým David Servisem. Obou týmům se momentálně moc nedaří a již delší dobu jsou ve spodní části tabulky skupiny Střed ve II. lize. Uvidíme zápas mezi vyrovnanými týmy. Oba již potřebují po delší době vyhrát a získat další body. Úvodní vhazování je naplánováno na 18. hodinu.

Domácí tým se hodně trápí a poslední výhru slavili v 23. kole proti Pelhřimovu. Zápas skončil 6:5 po prodloužení. Od té doby žluto-modří hráli dalších sedm utkání, které skončilo prohrou. Jediné tři body získali po prohře v prodloužení proti Kolínu těsným výsledkem 6:7. Další prohra je překvapivě čekala s posledním Vajgarem, kde zápas dospěl až na nájezdy. V něm byl Jindřichův Hradec lepší a bitva skončila 6:5 pro domácí Vajgar. Poslední bod se jim podařilo vybojovat ve vyrovnaném utkání s Nymburkem. O vítězství 2:3 rozhodl dvě minuty před koncem prodloužení hostující Jan Stehlík. Ostatní čtyři střetnutí se soupeři Písek nezvládl. Postupně padl s Táborem, Havlíčkovým Brodem, Ždárem a v posledním kole s Moravskými Budějovicemi.

David Servis již také dlouho nevyhrál. Naposled se mu to podařilo ve 20. kole, kdy na svém ledě potrápili Moravské Budějovice a zvítězili 6:5. V posledních pěti zápasech hosté nebodovali. Padli na svém ledě 5:6 proti Vajgaru. V dalším kole přijeli do Ždáru, kde dostali debakl 10:3. V dalším domácím zápase padli 3:4 s Kolínem. Potom jeli na odvetu do Moravských Budějovic, kde je soupeř vyprovodil výsledkem 10:3. Ve 30. kole jeli na stadión do Tábora. Kohouti je přehráli 9:0.

Oba týmy po předchozích duelech nebudou chtít znovu prohrát. Čeká nás velmi zajímavý zápas s obou stran, na který se soupeři dobře připravují. Hlavním rozhodčím pro tento souboj bude Jan Hucl.