Králové poprvé doma! K Otavě přijede houževnatá Příbram

Ligový ročník 2021/2022 již naplno odstartoval a čeká nás druhé kolo třetí nejvyšší české soutěže. Ve druhém kole na sebe narazí Písek a Příbram. Písečtí hokejisté první utkání na ledě Chebu nezvládli, kdežto Příbram si poradila s Klatovy. Utkání startuje ve středu 22.9. v tradičních 18:00.

IHC Králové Písek

Jak již bylo zmíněno v úvodu, tak Písek v prvním klání sezóny padl v Chebu těsně o jednu branku (2:3). Po jedné brance přidali Šuhaj a Marcel Dvořák. S Příbramí má Písek bohaté zkušenosti již z přípravy, kde na sebe dvakrát narazili. V prvním utkání zvítězil Písek 4:3 a v odvetě si lépe vedla Příbram, která nadělila Písku šest kousků.

Sestava Písku v minulém utkání:

D. Novák – Dosek, Dvořák, Dudáček, Turek, Bílek, F. Novák, – Sýbek (C), Matějček, Śuhaj, Matějka, Čížek, Bednařík, Karbulka, Januška, Novotný, Brož

HC Příbrám

Příbram před zahájením sezóny změnila logo a bylo znamenitě pokřtěno vysokou výhrou 6:4 proti Klatovům. Hattrick vsítil útočník Tlačil, který se po sezóně strávené v Ústí nad Labem vrátil právě do Příbrami. V utkání se taktéž prosadil Jelínek a v poslední minutě pečetil výhru Chlouba.

Sestava Příbrami v minulém utkání:

Šorf (Jiroušek) – Vinš, Zdeněk, Saňa, Straka, Malý, Jelínek, Hlaváček, Kutlák – Rohlík, Panna, Furch – Seniov, Chlouba, Tlačil – Pinkas, Káník, Kolouch – Josefus, Sirotek

Otevřen bude i druhý vstup od řeky a také bufet za brankou u VIP. Vstupné je 70 korun, permanentka na základní část stojí 1100 korun. Senioři mají vstup za 30 korun, děti do 140 cm a ZTP zdarma.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy