Druhé venkovní utkání odehrají Králové proti Kobře!

Máme za sebou dvě odehraná kola a oba aktéři sobotního duelu mají na kontě tři body. Písečtí hokejisté nezvládli první zápas proti Chebu, ale ve středu před vlastními fanoušky deklasovali Příbram. Kobra rovněž nezvládla první utkání sezóny, když padla proti Kohoutům z Tábora 5:1. Zaváhání však bylo napraveno vysokou výhrou proti Řisutům. Úvodní buly bude vhozeno v 18:00.

IHC Králové Písek

Jihočeši zažili ve středu povedený zápas. V první třetině sice měla Příbram převahu, avšak poté se předvedla písecká ofenzíva a kvalitní zeď v podání Davida Nováka, který zneškodnil hromadu šancí soupeře. Kapitán Jan Sýbek zaznamenal dvě branky a dvě nahrávky a zaslouženě mu patří pozice nejproduktivnějšího hráče ligy.

Sestava Písku v minulém utkání:

David Novák (Kříž) – Dvořák, Dudáček, Filip Novák, Bílek, Dosek, Tampier, Turek – Karbulka, Matějka, Rod, Novotný, Čížek, Matějček, Januška, Bednařík, Sýbek "C", Šuhaj, Brož, Volf "A"

HC Kobra Praha

Pražané si ve středečním mači stejně jako Písek pořádně zastříleli. Po první periodě svítil stav 0:0, ale následujících čtyřicet minut patřilo Kobře, které se podařilo skórovat sedmkrát. Píseckým fanouškům může být na soupisce Kobry známý obránce David Pelant, který dres Králů oblékal v sezóně 2018/2019. Největší hrozbou může být kanonýr Kamil Bříška či excelentní nahrávač Lukáš Tondr.