Za dalším bojem o tři body na sever Čech

Ve 23. kole vyjíždí písečtí hokejisté na samý sever Čech. Ústí nad Labem se letos může pochlubit velice silným celkem, obzvlášť doma jsou těžko k poražení. Z jedenácti zápasů se tři body od Labe odvážely pouze v jednou, výhru ukořistila Olomouc. Ústí v této sezóně dokáže porážet i velmi silné soupeře, často ale ztroskotá na soupeři papírově slabším. Písek nejede na druhý konec republiky v roli favorita, o to příjemnější by byl případný bodový zisk. Tak držme palce! Utkání budete moci sledovat v on-line přenosu.

HC Slovan Ústí nad Labem

Jaký je v tabulce?
Zatím čtvtý. V posledním zápase si ústečtí Lvi vylámali zuby na Slezanu Opava, ve Slezsku prohráli 1:3.
Brankáři? Lukáš Sáblík a Jiří Zikmund.
S jakou jistotou chytají puk? 93.32 a 88.24 %.
Kolik gólů dostává za zápas? 1.87 a 5.22.
Kolik dostalo Ústí celkem gólů? 46 ( Písek – 67 gólů).
Kolik dalo celkem gólů? 65 (Písek – 44 gólů).
Kapitán? Daniel Hodek.
Střelec? Martin Koudelka - 9 (Míka - 7).
Sběrač bodů? Milan Buďa - 17 (Jelen, Nedorost - 14).
Zlý muž? Milan Buďa - 52 trestných minut (Všetečka - 47).
Zajímavost? Střet expíseckého Kudrny s bývalými píseckými spoluhráči.
Internetová stránka soupeře:
Oficiální web Slovanu Ústí nad Labem

Jak to bude na ledě pravděpodobně vypadat?

Sáblík
Pavlas Skuhrovec Kříž Kočí

Mrázek Drábek Malinský Evan

Hodek Koudelka Kudrna Buďa Lipina M. Tvrzník

Appel Sýkora Dragoun Sedlák D. Tvrzník Adamský trenéři: Jindřich Setikovský Vít Borůvka

Poslední střet?
Písek prohrál doma 2:3. Ústí se dostalo brzy do vedení Sedlákem, Písek však ještě v první třetině skóre obrátil dvěma zásahy Květoně. Tím však vystřílel všechen střelný prach - dále dávali branky už jen hosté. Ve 28. minutě Koudelka a o vítězství severočechů nerozhodl nikdo jiný než ex-písecký Jiří Kudrna.