V zápase posledních půjde o hodně

Poslední soupeř, s kterým Písek ještě letos nesehrál odvetné utkání, je Prostějov. Vzájemný zápas obou týmů ze samého dna tabulky sice rozhodně nebude šlágrem kola, ale i tak se bude bojovat o hodně – o 3 body, ty se oběma klubům letos příliš nedostávají. Do zápasu domácí opět nasadí Ladislava Vlčka, který je u Otavy na střídavý start z Kladna. To poslalo svého hráče na jih Čech rozehrát po delším zranění. Písečtí trenéři už naopak nemohou počítat s výpomocí českobudějovického obránce Kotašky, který již za Písek odehrál povolených patnáct utkání. Přijďte své hokejisty povzbudit v důležitém posledním domácím zápase základní části první ligy!

HC Prostějov

Jaký je v tabulce?
Klub z Hanácka je nyní na třinácté příčce, tedy hned před námi. Dosud získal o čtyři body více - 24 bodů. Od desáté Opavy ho však dělí pouhé dva bodíky. Povytáhnout tým z barážových vod by měl nový trenér Tomáš Herstus, bývalý trenér i manažer Slavie Praha.
Brankáři? Pavel Maláč a Tomáš Piterka.
S jakou jistotou chytají puk? 91.92 a 90.17%.
Kolik gólů dostávají za zápas? 2.87 a 3.64.
Kolik dostali Hanáci celkem gólů? 86 (Písek – 76 gólů).
Kolik dali celkem gólů? 60 (Písek – 53 gólů).
Kapitán? Michal Černý.
Střelec? Michal Černý - 11 (Míka - 8).
Sběrač bodů? Michal Černý - 21 (Nedorost - 16).
Zlý muž? Martin Streit - 51 trestných minut (Jelen - 48).
Zajímavost?
Před vítězným zápasem 25. kola s Opavou vyměnilo prostějovské vedení už potřetí trenéry, Josefa Sršně vystřídal Tomáš Herstus. * Prostějovskou slabinou je v tomto roce obrana, patří totiž spolu s brněnskou k těm nejděravějším, pokořena byla totiž už šestaosmdesátkrát.

Internetová stránka soupeře:
Oficiální web HC Prostějov

Jak to bude na ledě pravděpodobně vypadat?

Poslední střet?
Písek v 13. kole v Prostějově prohrál 1:4, když jediný jeho úspěch docílil Kubeš. Jeho gól v 26. minutě znamenal nadějné vedení pro hosty, ale domácí vyrovnali už za minutu a utkání nakonec dokázali i přes písecké power-play dovést do vítězného konce.