David Ciboch: Jsem rád, že i dnes nás diváci hnali k vítězství

Písečtí starší dorostenci úspěšně zvládli další zápas a po výhře 4:3 po prodloužení se dostali do vedení v sérii. V pozápasovém rozhovoru odpovídal na otázky David Ciboch.
Jak hodnotíte dnešní utkání?

Dnešní utkání bylo velice vyrovnané. Dalo by se říci, že bylo podobné utkání, které jsme sehráli proti Chomutovu. V první třetině jsme dali dva šťastné góly, které nám pomohli dostat se do tempa a poté jsme s Libercem dokázali držet krok, i když se soupeř dostal do těsného vedení. V prodloužení jsme měli více štěstí a tak jsme zápas dotáhli do vítězného konce.

Co rozhodlo o vítězství v dnešním utkání?

Dnešní úspěch byl podtržen naší bojovností a hlavně výborným týmovým duchem. Téměř bezchybně jsme plnili trenérovy pokyny a zaslouženě vyhráli.

Proti, kterému týmu bylo těžší hrát, proti Liberci nebo Chomutovu?

Každý zápas je jiný, ale podle mě je Liberec trošku lepším týmem než Piráti. Chomutov se specializuje pouze na tvrdou hru a silový hokej, Liberec má naopak velmi technické hráče, kteří hrají výborně především v útočném pásmu.

Co byste řekl k dnešní divácké atmosféře? Byla lepší, či horší oproti zápasu s Chomutovem?

Na dnešní zápas přišlo fandit mnohem více lidí než proti Chomutovu, takže atmosféra byla opět velice dobrá. Nejlepší, kterou většina týmu zažila. Jsem rád, že nás i dnes diváci hnali k vítězství.

Jaké bude vaše působení v příští sezóně? Chystáte se do jiného klubu?

Na příští sezonu se chystám do Českých Budějovic, kde budu hrát extraligu juniorů.