Chomutov se vrací! Oplatí mu Písek porážku?

Začíná nadstavbová část ligy. Až z poslední příčky se bude Písek pokoušet zaútočit na celky před ním. Ztráta není velká, na předposledního chybí jeden jediný bod. Tři poslední zápasy skončily u Otavy výhrou domácích, naposledy zde zvítězil v listopadu Chomutov. Právě celek ze severu Čech bude ve středu soupeřem našeho týmu. Domácí by měli být kompletní, o tom kdo přijede z Budějovic se rozhodne ve středu ráno. Postaví Písek papírové předpoklady i tabulku naruby a porazí lídra soutěže? Utkání (pokud neselže technika) přineseme on-line!

KLH Chomutov

Jaký je v tabulce? Stále první. Ale již čtyři zápasy za sebou nebodoval naplno a druzí Jihlava a Beroun ztrácí už jen čtyři body.
Brankáři? Michalové Fikrt a Podolka.
S jakou jistotou chytají puk? - a 86.21%.
Kolik gólů dostávají za zápas? - a 4.71.
Kolik dostali celkem gólů? 56 ( Písek – 78).
Kolik dali celkem gólů? 100 (Písek – 57).
Střelec? Michal Jeslínek - 18 (Míka - 8).
Sběrač bodů? Petr Jíra - 29 (Nedorost - 17).
Zlý muž? Josef Révay - 126 trestných minut (Všetečka - 49).
Zajímavost? Josef Révay má nejvíc trestných minut v I. lize.* Pravděpodobně poprvé se v chomutovském dresu představí brankář Michal Fikrt z Kadaně.*Michal Jeslínek vede tabulku střelců v soutěži s 18 trefami.*Útočník Kostourek, který patří Českým Budějovicím a v Chomutově hostuje, se možná z důvodu setrvání v Budějovicích na ledě neobjeví.

Oficiální web KLH Chomutov

Jak to bude na ledě pravděpodobně vypadat?

Fikrt
Revay Nosek Maleček Liška

Szakal Plaček Svačina

Boušek Šíp Charousek Kostourek Mikšovic Jeslínek

Slavík Gergel Zika Polodna Koláček Jíra trenéři: Vladimír Kýhos Vladimír Petrovka

Poslední střet?
Utkání 22. listopadu se domácím nepovedlo. Chomutov rozhodl již v prvních dvou třetiná, ve kterých si vypracoval tříbrankový náskok. Za Písek stav utkání pouze korigovali Nedorost a Kolda na konečných 2:5. Za hosty stříleli Kostourek, Mikšovic, Jíra, Koláček a Šíp.