Archiv

so 21.10.2006

Junioři opět rozdávali chudým

Minulý týden prohráli junioři s posledními Popovicemi, kterým tak dovolili odpoutat se ode dna tabulky, v neděli přišla vydřená výhra nad Příbramí. Tentokrát dorazily do Písku Klatovy, tedy mužstvo mezi tím klesnuvší taktéž na desáté místo. Hosté se uvedli prakticky okamžitě – českobudějovickou posilu Klestila v brance IHC překonali už po sedmatřiceti sekundách. Dvěma brankami pak otočil skóre obránce Pavel Jankovský, do šaten se ale po úvodní divoké třetině šlo za stavu 3:3. V sedmé minutě poslední části navázal na dalšího dvougólového střelce Šimoníka Kouba a Písek vedl už 5:3. Klatovští ale i tentokrát dokázali srovnat a podpořeni velmi dobrým výkonem střídajícího brankáře Baara, který vynuloval domácí střelce, ukořistili bod.