Divoká dorostenecká přestřelka dopadla lépe pro Krále

Druhý zápas během druhého dne čekalo na písecké dorostence. Na svém ledě vyzvali Velké Popovice. Duel měl náboj hned od samotného úvodu, když se zkraje první třetiny dvakrát prosadil domácí celek. Velké Popovice však zavelely k obratu a vstřelily čtyři branky, které jim zajistili dvoubrankové vedení. Písečtí mladíci však poslali dvojitou odpověď a skóre tak bylo opět srovnané. Osm minut před koncem utkání se dostal do vedení soupeř, ale i na tuto branku nalezla písecká sestava odpověď. O vítězi musela tak rozhodnout dovednostní soutěž, ve které si lépe vedl domácí celek.
Liga dorostu, 22. kolo, so 7.3.2020
Velké Popovice
6:5sn
2:1, 1:3, 2:1 - 0:0
Branky a nahrávky: 2. Rajskub (Bouška), 4. Kozlík (Lechnýř, Sládek), 40. Kudrna (Kocour), 47. Sládek (Lechnýř, Kozlík), 56. Rajskub (Lechnýř), 60. Sládek (TS) – 6. Musil (Hradil), 23. Hradil (Musil), 24. Chlupáček (Hroch), 37. Poustecký (Hradil), 53. Musil (Poustecký). Rozhodčí: Tomáš Poskočil — Jindřich Venclík, Miloš Mitáš. Vyloučení: 1:6. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 55.