Dorostenci po vysoké výhře zaváhali

Kolotoč utkání Ligy dorostu je v plném proudu. V tomto kole přijeli Králové na led Benátek, kde sehráli s tamním celkem poměrně vyrovnanou partii. Do utkání vstoupil lépe Písek, když ve třetí minutě propálil brankáře Sládek. Poté pak přišel dvojitý zářez soupeře. Píseckým se však zkraje druhé části podařilo srovnat, ale Benátky se utrhly ze řetězu v rozmezí necelých tří minut skórovaly třikrát. Písecké vrátil do hry brankou Rottenberg, avšak ve třetí třetině už branka nepadla a dorostenci se vrací domů s nepořízenou. Své zaváhání mohou odčinit už dnes, když se na vlastím ledě utkají s Velkými Popovicemi.
Liga dorostu, 21. kolo, pá 6.3.2020
Benátky
5:3
2:1, 3:2, 0:0
Branky a nahrávky: 11. Drbout (Müller, Toman), 12. Příhoda (Kuna), 33. Müller, 34. Drbout, 35. Štípek (Müller) – 3. Sládek (Koška), 23. Lechnýř (Kozlík), 38. Rottenberg (Bejšák). Rozhodčí: Petr Macháč — Daniel Holec, Václav Soukup. Vyloučení: 4:2. Využití: 0:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 64.