Dvě branky na výhru nestačily

Písečtí v Kolíně znovu inkasovali branku již v samém úvodu utkání, brzy však na ledě 18. týmu tabulky dokázali skóre obrátit. Nejprve ukončil měsíc dlouhý gólový půst střelec Vladimír Novák a hned v další minutě poslal hosty do vedení Jiří Vondřich. Tři branky padly do 7. minuty, žádné gólové hody se však v dalším průběhu nekonaly. Do 60. minuty se totiž prosadil jen domácí Malý, jehož vyrovnávací trefa z 33. minuty tak v konečném zúčtování znamenala prodloužení. V něm byli šťastnější Kozlové a po třech minutách hry Mokresem rozhodli.
Na jubilejní stou vstřelenou branku sezony si tak musí hráči IHC KOMTERM Písek počkat minimálně do soboty, kdy u Otavy přivítají hráče Mělníka.
2.liga ČR, 28. kolo, st 21.1.2009
Kolín
Písek
3:2p
1:2, 1:0, 0:0 - 1:0
Branky a nahrávky: 4. Kubát, 33. Malý (Pospíšil), 63. Morkes (Pospíšil) - 6. Novák, 7. Vondřich (Mošovský).

Rozhodčí: Úlehla. Vyloučení: 6:6. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 360.

Kolín: Kalousek – Nedbal, Husák, Hanzl, Pýcha, Přibyl, Kopecký – Malý, Pospíšil, Mejzr, Čtvrtečka, Kubát, L. Skokan, Löffelmann, P. Morkes, Hloušek, Pišta.
Písek: Pinkas – Burkoň, Svoboda, Kalečík, Kříž, Martinka, Bílek – Ježek, Míka, Novák, Slavík, Bláha, Hovora, Mošovský, Vondřich, Novotný, Gába.

Ohlasy trenérů

Jan Rybáček, asistent trenéra IHC KOMTERM: „Nehodnotí se mi to vůbec lehce. Dostali jsme nepříjemnou první branku, nicméně jsme dokázali zápas otočit a dostat se do vedení. V prostřední třetině ale soupeř srovnal a v prodloužení šťastnějším gólem přes dva naše hráče rozhodnul. Těžko se mi mluví. Měli jsme několik i nejvyloženějších šancí, soupeře jsme přestříleli ale nestačilo to. Je to škoda, protože si myslím, že kdybychom měli alespoň jednou trochu štěstí v zakončení, mohl zápas vypadat úplně jinak. Rozhodně jsme nehráli špatně. Tlačili jsme se do koncovky ale gól prostě nedáme. Naopak soupeř vytěžil z minima maximum a to bylo v tomto utkání rozhodující.“

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy