Tábor letos úspěšný i napotřetí!

Ani na třetí pokus nedokázali Písečtí uspět proti rivalovi z Tábora. Tentokrát si z jeho ledu vezou porážku 4:2. Na brzké vedení domácích zareagoval z dvojnásobné přesilovky těžící Neckář, na přelomu třetin ale dostala Kohouty do trháku dvakrát úspěšná spolupráce Györiho s Ježkem. Píseckým pak nebyl uznán gól, za okamžik ale přesto snížil Burkoň. Závěrečná třetina však namísto toužebného vyrovnání přinesla pouze rozhodující zásah z hole Hubáčka tři minuty před koncem. Jedinou dobrou zprávou pro IHC je tak start Milana Filipiho, který zasáhl do závěrečné dvacetiminutovky.
2.liga ČR sk. STŘED, 24. kolo, so 9.12.2006
Tábor
4:2
2:1, 1:1, 1:0
Branky: 4. Voříšek, 19. Ježek (Györi), 21. Ježek (Györi), 57. Hubáček (Hruška) - 7. Neckář (F. Procházka), 25. Burkoň (Kašpar).

Rozhodčí: Matějíček, vyloučení: 5:9 + Györi 5, 10 a do konce - Svoboda, Kořánek 10 min, využití: 1:1.

Písek: Kubiš - Svoboda, Veselý, Burkoň, Hauer (21. M. Procházka), F. Procházka, Neckář - Řehoř, Míka, Pošmourný (41. Filipi) - Květoň, Mikeska, Kořánek - Mošovský, Kašpar, Holec

Karel Slabý, trenér Písku: „Věřil jsem, že jsme schopní uhrát pořádný výsledek, ale opět se nám to nepodařilo. Nevyvedl se nám vstup do utkání, dostali jsme brzy branku a naše hra potom nebyla dost dobrá a agresivní. Ani v následné přesilovce se nám nedařilo. Gól se nám podařilo vstřelit až z přesilové hry pět na tři, což ve mně vzbudilo dojem, že se zvedneme. Jenže se to nestalo, i díky tomu, že proti byl dneska pan rozhodčí. Pískal způsobem, že když jsme se dostávali nahoru, když jsme začínali domácí přehrávat, vždycky přišlo nějaké vyloučení. Někdy byla samozřejmě na vině hloupost nebo neumění našich hráčů, celkově byl zápas ale hrozně rozháraný a divný, neměl žádnou souvislost. Krátce před Burkoňovým snížením nám sudí neuznal naprosto regulérní gól. I když původně ukázal, že platí, po dohodě s čárovým svůj výrok změnil. Navíc byl arogantní, vůbec se s námi nebavil a ještě nám vyloučil kapitána Kořánka na deset minut. V poslední třetině za stavu tři dva jsme si vytvořili nějaké příležitosti, a to i přesto, že jsme neustále chodili ven. Z průběhu i výsledku jsme samozřejmě zklamaní, ve středu musíme doma zabrat.“