Nejnovější VŠE A-TÝM MLÁDEŽ
Mládežnický hokej - zápasy
20.01.2020 Petr Eliáš

Písečtí mladíci ztratili těsný souboj v Chrudimi

Herně vyrovnaná extraligová skupina přinesla další úspěch outsidera na úkor favorita. Tentokrát musel nepříjemnou roli poraženého skousnout Písek, který těsně prohrál na ledě Chrudimi. Jihočeši šli sice do vedení díky brance Matěje Novotného, domácí ale stav otočili a vyhráli 2:1.

Aktuální zprávy

Kovář ukázal v utkání hvězd KHL písecký dres!

Uplynulý víkend patřil v ruské Kontinentální hokejové lize tradičnímu utkání hvězd, kde potřetí nechyběl brankář a písecký odchovanec Jakub Kovář.

Zemřel bývalý písecký hokejista Martin Pišna

Ve čtvrtek 16. ledna zemřel Martin Pišna, někdejší písecký hokejista a in-line hokejista. Klub IHC Králové Písek vyjadřuje rodině a všem pozůstalým upřímnou soustrast.

Dorostence srazila poslední desetiminutovka

Do Velkých Popovic vyrazili dorostenci IHC k dalšímu utkání nadstavbové části. Písecký soupeř udeřil hned zkraje utkání a poté i zkraje začátku druhé třetiny. Písek zásluhou Kozlíka dokázal snížit na rozdíl jedné branky, ale o pár minut později přidal branku soupeř. Písečtí poté dokázali dvakrát skórovat a stav byl vyrovnaný 3:3. Následovala další branka domácích a další branka hostů - 4:4. Napínavý závěr utkání rozhodly dvě branky Velkých Popovic, které si došly pro těsné vítězství 6:4.

Zápasy

Králové si připsali další vysokou porážku

Písečtí hokejisté vyjeli k dalšímu utkání druhé ligy do Klatov, kde se utkali s tamním celkem. Králové se sice dostali v úvodu utkání do vedení zásluhou Arnošta, ale vzápětí přišlo vyrovnání a následovala doslova kanonáda. Po prvních dvaceti minutách to už bylo 4:1. Klatovy přidaly i pátou branku a krátce na to se faulem provinil Bílek a byl určen samostatný nájezd, který Matiášek proměnil – 6:1. Písečtí ještě dokázali na konci prostřední části snížit zásluhou Roda, ale bylo více než jasné, že Klatovy si dojdou pro pohodlnou výhru. V poslední třetině se za domácí prosadil Hasman a vývoj utkání si pohlídali až do samotného konce.