Nejnovější VŠE A-TÝM MLÁDEŽ
Mládežnický hokej - zápasy
18.10.2020 Petr Eliáš

Dorost po karanténě sestřelil kohouty

Také na písecké dorostence dopadla tíha koronavirové karantény, a proto museli odkládat některé zápasy. Dalšího ostrého mače se dočkali 11. října doma, kde si v pohodě poradili s béčkem Tábora. Rezervu extraligových kohoutů na vlastním ledě rozprášili 6:0. Na dlouhou dobu je to ale poslední utkání, protože kvůli vládním opatřením se sportovní soutěže zastavily.

Aktuální zprávy

Odložení členské schůze

Vážení členové zapsaného spolku, kvůli vládnímu omezeními shromažďování osob jsme nuceni odložit plánovanou členskou schůzi. O novém termínu budeme informovat. Děkujeme za pochopení.

Králové berou bod, v prodloužení rozhodl hostující Kalenský

V sobotním třetím kole přijel k Otavě Havlíčkův Brod. Hosté se ujali vedení už v páté minutě. Další branku přidali Bruslaři v polovině druhé třetiny. Hned po ní se v rozmezí pěti minut dokázal dvakrát prosadit Písek a vyrovnal stav zápasu. Šedesát minut nerozhodlo a tak následovalo prodloužení, ve kterém rozhodli hosté v 62. minutě.

Juniorka ve vyrovnaném boji porazila lídra tabulky a slaví první výhru

Domácí v pátečním kole svedli na svém stadionu vyrovnaný souboj s lídrem z Kralup. Hosté se ujali rychlého vedení o jednu branku, ale dlouho jim to nevydrželo. Králové čtyřmi góly otočili vývoj utkání na svoji stranu. Kralupům se podařilo dvěma zásahy snížit na rozdíl jediného gólu. Písek si už vedení uhájil a do konce zápasu dokázal vsítit ještě dvě branky. Modro-žlutí tak po náročném souboji slaví a body zůstávají u Otavy.

Junioři v Ústí nebodovali

Písečtí junioři se po několika odložených zápasech vydali do Ústí nad Labem, kde nestačili na místní mladíky. Branky Brože a Novotného neodvrátily výhru Severočechů v poměru 5:2.