Všichni na zimák! Přijedou Benátky!

I po dvou venkovních nezdarech není nic ztraceno a Králové stále bojují o předkolo play-off. Tentokrát se jim do cesty postaví Benátky nad Jizerou, které jsou v nadstavbové skupině na druhé příčce. Zaskočí Jihočeši papírového favorita a předvedou před domácím publikem další skvělou show? Zápas vypukne v sobotu v tradičních 17:00!

IHC Králové Písek

Písečtí hokejisté se po domácím úspěchu nad Kobrou vydali na venkovní šňůru. Den před utkáním hvězd nastoupili v Hronově, kde nevstřelili ani jednu branku. Pak hráči kouče Mazance odcestovali do Chebu, kde padli 3:1. Doufejme, že domácí prostředí zvedne píseckým hráčům střeleckou potenci. V nadstavbě zatím nejvíce bodů posbíral Lukáš Volf (4+1). Sekunduje mu šikula Jan Matiášek (0+4).

HC Benátky nad Jizerou

Benátky se rvou o předkolo play-off! Den před utkáním hvězd nestačily na Cheb, avšak poté uspěly v Hronově. V divoké přestřelce zvítězily Benátky 8:7. V nadstavbové části Benátky táhne duo Šafránek – Jankovský. Oba mají po sedmi kanadských bodech.

Poslední vzájemné utkání

Naposledy na sebe tyto dva týmy narazily v prosinci loňského roku. Benátky nad Jizerou využily domácího prostředí a písecké Krále porazily 4:2, i když Písek zaznamenal téměř 50 střel na branku.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy