V cestě za druholigovými body stojí Draci z Bíliny

V sobotu 9. ledna od 17.30 sehrají druholigoví hokejisté IHC Písek zápas 26. kola na ledě severočeských Draků z Bíliny. Jihočeští hráči by měli být papírovým favoritem, sami už se ale několikrát přesvědčili, že tato role je velmi ošidná. Utkání mohou hokejový fanoušci sledovat i prostřednictvím on-line přenosu.

Celek Písku nedokázal v posledním kole navázat na povedenou šňůru pěti výher a podlehl doma Trutnovu, který se dokázal lépe popasovat s vánoční přestávkou. Domácí se museli obejít bez tří důležitých hráčů základní sestavy - bratrů Bernadových a útočníka Marka.

Z posledních sedmi zápasů vydolovali bílinští Draci jen tři body a hranice předkola play-off se jim vzdálila na 16 bodů. V prosinci Bílina dokázala uhrát bod ve Vrchlabí po nájezdech, pak přišla domácí porážka od Žďáru nad Sázavou a další bodový zisk v Sokolově po výhře 5:4 v nájezdech. Od té doby Severočeši na body čekají. Nasbírali zatím porážky s Jabloncem nad Nisou (2:6), Kláštercem nad Ohří (4:6) a naposledy s Pelhřimovem (2:3)

Sestava Bíliny z posledního utkání: Slysarchuk (Horák) – Polák, Šefl, Fučík, Brettschneider, Machač, Kolíček, Jirkovský, Sekerka, Petráš, Čmolík, Štěpka, Zdeněk, Trübenekr, Kýhos, Bohm, Procházka, Pánek.

Sestava Písku z posledního utkání: Panec (Pipek) – Procházka, Jirků, Hřebíček, Hanus, Škopek, Hrubý, Koutenský, Pavlíček – Slavík, Vlček, Urbanec, Růžička, Ciboch, Sýbek, Volf, Ferebauer, Pašek, Novák.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy