V Ústí řádí písecká mafie!

Ústí chtělo být letos dobré, chtělo útočit na příčky nejvyšší, chtělo bojovat o extraligu. Nezbývalo tedy než poslechnout rady v té době jediného píseckého odchovance ve lví sestavě Jiřího Kudrny a přivést mu bývalé hokejové spolužáky – bratra Jana Kudrnu a dalšího obránce Davida Mazance. A s třemi Písečky Ústí jede. Všichni tři jsou klíčoví hráči týmu, hrají přesilovky i oslabení a dohromady mají 93 plus bodů ve statistice +/-! A co na to trenér Ústí Vít Borůvka?

Jiří Kudrna

Jirka Kudrna už u nás působil v loňské sezóně, to je absolutní profesionál, od práce v tréninku až po stravování a mimosportovní život, žije pro svoji práci, pro hokej. Myslím, že by ho chtěli mít v kádru i leckteří extraligoví trenéři. Jsem hrozně rád, že ho máme, podle mě je to jedno z nejlepších levých křídel z celé první ligy.

Jan Kudrna

Honza Kudrna přišel z Třince na začátku téhle sezóny, podává velice solidní výkony, je to určitě velká posila pro nás, jsme rádi, že ho tam vzadu v té obraně máme.

David Mazanec

David Mazanec je taky vynikající bek, proto taky za nás hraje. On zase vyniká jednou z nejtvrdších střel, co sem já viděl. Měl bohužel v přípravě před sezónou problémy se zraněním, přišel pozdě do přípravy a dlouhou dobu měl tréninkové manko. Ta fyzická kondice u něj nebyla taková, jakou bychom chtěli, ale dneska to je už stabilní a základní hráč našeho kádru.

Je to dost náhoda, že tři hráči z Písku hrají u nás, ale dneska už je hokej byznys, tam kde jsou ambice tak tam jsou i kvalitní hráči. A to tito tři rozhodně jsou.
V článku použity fotky z webu www.hcusti.cz.

Generální podporovatel

Partneři ligy