Menu Další Zavřít Zavřít
Aktuální zprávy
     13.11.2020       Klub

Týden hokeje bude letos on-line!

Epidemiologická situace letos na podzim nedovolí uspořádat tradiční akci Týden hokeje na ledě mezi mantinely píseckého zimního stadionu. Nemusíte ale smutnit! Připraven je bohatý on-line program s velmi zajímavými hosty.

A na jaké zajímavosti se můžete těšit? V týdnu od 23. do 29. listopadu budou na důležitá témata mluvit garanti letošního ročníku. V pondělí 23. listopadu bude tématem vývoj psychiky mladého sportovce s hostem Václavem Petrášem, sportovním psychologem. Na 24. listopadu promluví o stravování mladých sportovců Marie Skalská - lektorka Pro Fit Institutu. Středa 25.11. to bude téma hokej a škola. Odpovídat bude reprezentační obránce Andrej Šustr z Kunlunu Red Star.

Ve čtvrtek 26. listopadu se bude řešit hokejový trénink doma. Garantem tohoto tématu je Oldřich Kališ - regionální trenér Českého hokeje. O den později můžete nahlédnout do systému výchovy v Českém hokeji, o kterém pohovoří trenér národního týmu Filip Pešán - šéftrenér Českého hokeje. Miroslav Budoš - předseda lékařské komise Českého hokeje, rozvine v sobotu 28. listopadu tréninku a ochrany zdraví v době koronaviru. Program zakončí v neděli 29. listopadu webinář akce Pojď hrát hokej, kde budou všichni uvedení experti hosty.