Menu Další Zavřít Zavřít
Aktuální zprávy
     01.12.2017       Petr Eliáš

Těžký test v Kotlině. Zaskočí Písek favorita?

Jen tři prohry doposud zaznamenali na svém kontě hokejisté Havlíčkova Brodu. Aspirant na postup by nerad dopustil překvapení také v sobotním utkání 2. ligy, kdy na svém ledě přivítá hokejisty IHC Písek, kteří jedou do Kotliny s cílem hodně potrápit velkého favorita a pokusit se ho obrat o body. Utkání na Vysočině začíná v sobotu 2. prosince od 17 hodin.

Bruslaři z Havlíčkova Brodu až na ojedinělá zaváhání proplouvají soutěží suverénně. A poslední série sedmi výher s jediným ztraceným bodem je pro svěřence Davida Míky jasným signálem, že cesta k bodovému zisku povede přes stoprocentní výkon všech aktérů ve žlutých dresech. Brod nastřílel už 103 branek, což z něj dělá nejlépe pálící celek skupiny. Písečtí hráči jsou v hodnocení vstřelených branek na opačném pólu tabulky.

Písecký tým půjde do sobotního zápasu nabuzený středeční výhrou v malém jihočeském derby s David Servisem, který po přestřelce vyhrál 8:5. Po dvou brankách dali pendlové z Motoru Bárta a Doktor, další trefy si připsali Vlk, Ciboch, Sýbek a Koupal. Bruslaře čekal náročný zápas v Pelhřimově, který ubojovali výsledkem 5:2. Dvakrát se trefil kanonýr Milafait, další branky zařídili Chlubna, Přidal a Voříšek.