Rozhovor s trenérem Vladimírem Bednářem

V sobotu naši hokejisté odehráli povedený zápas proti Rokycanům. S nimi přijel v roli hlavního trenéra Vladimír Bednář, který ještě na jaře působil v týmu Berounských Medvědů. Tento zkušený trenér dříve hrál za národní mužstvo, kde odehrál 65 zápasů.Po dnešním nepříliš vydařeném utkání dodal: "My jsme si přijeli zahrát hokej a jsme za to rádi."
Jak hodnotíte dnešní utkání?
Dnešní zápas ovlivnilo to, že jsme doslali gól hned v prvním střídání, bylo to rychlé, nečekané. Tato třetina lépe vyzněla pro domácí, kterou zaslouženě vyhráli. Druhou třetinu jsme odehráli dobře poměrem (1:1), i když domácí měly místy tlak , tento výsledek byl pro nás přijatelný. A ve třetí třetině už nám bohužel docházely síly. Domácí hráči byli psychicky nahoře. Také jsme měli několik dobrých příležitostí ke skórování, jenže ty jsme neproměnili.

Změnil jste něco v týmu po domácím debaklu s Řisutama 0:8?
Toto utkání pro nás bylo hodně těžké, jinak my o debaklu nemluvíme a po tomto zápase jsme nic neměnili.

Co budete muset v příštím zápase změnit, aby jste vyhráli?
Náš herní styl se asi nijak měnit nebude. Jak byste ohodnotil dnešní výkon svých svěřenců?
Toto utkání dobře odehráli zejména starší hráči, někteří mladší také nehráli špatně, jinak naše mužstvo se potýká s velkým nedostatkem hráčů, což značnou měrou ovlivňuje naše výsledky.

S jakými ambicemi jste do Písku přijeli? Hlavně neprohrát velkým rozdílem a hlavně my jsme si přijeli zahrát hokej.