Písek bude hrát našlapanou západní konferenci

Druholigové kluby si odhlasovaly model soutěže pro další ročník, který se pravidelně mění podle počtu účastníků a přesunu licencí. Nakonec byl zvolen model západní a východní konference. Model ještě musí odsouhlasit výkonný výbor svazu.

Písek se zařadil do našlapané skupiny Západ, kde je dokonce 17 účastníků! Západní konferenci mají hrát Cheb, Chomutov, Most, Děčín, Ústí nad Labem, Příbram, Klatovy, Kobra Praha, Letňany, Benátky nad Jizerou, Jablonec nad Nisou, Nová Paka, Hronov, Písek, Tábor, Vrchlabí, Řisuty.

Ve skupině Západ tak Písek potká například ambiciózní Chomutov, který postoupil z krajského přeboru, nebo týmy Ústí nad Labem, Benátek nad Jizerou a Vrchlabí, které opustily Chance ligu. Nechybí samozřejmě poslední šampioni z Tábora.

Hrát by se mělo dvoukolově každý s každým, pak se v tabulce týmy rozdělí do tří částí podle pořadí a rozdají si to o pozice pro play-off a udržení.

Východní skupina má jedenáct týmů: Havlíčkův Brod, Žďár nad Sázavou, Velké Meziříčí, Znojmo, Hodonín, Opava, Nový Jičín, Valašské Meziříčí, Kopřivnice, Havířov, Vyškov.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy