Králové změří síly znovu s Příbramí

Ve středečním boji o další druho-ligové body přijede k Otavě druhá Příbram. Ta s Pískem odehrála v sezóně již čtyři duely, ve kterých se třikrát radoval Baník a jednou dokázal bodovat tým z královského města. Kdo vyhraje další důležitý duel? Úvodní buly bude vhozeno úderem 18 hod.

IHC Králové Písek

Jihočeši se od 26. kola výsledkově zvedli, což jim přineslo kromě několika vítězství také vzestup v tabulce. Z posledního místa se posunuli na sedmou příčku, kde mají 25 bodů a postupně začínají dotahovat střed tabulky. Na šestý Cheb momentálně ztrácí jen 6 bodů. Z posledních čtyř duelů dokázali na ledě soupeřů porazit Klatovy 5:7 a Cheb 1:8. Začátkem ledna je čekalo derby s Kohouty, kde předvedli proti lídrovi skupiny úctihodný výkon, ale na body nakonec nedosáhli po prohře 7:5. V posledním kole přivítal Písek na svém stadionu Řisuty, které minulou sobotu dokázali porazit 5:2.

HC Baník Příbram

V tabulce je druhá se ziskem 59 bodů, stejně má i třetí Kobra. Lídrem soutěže jsou Kohouti, kteří mají o 11 bodů více. Ze čtyř posledních kol mají tři výhry, kdy postupně porazili Řisuty 5:1, Tábor 4:2 a Havlíčkův Brod 10:4. Jediné kolo, které jim body nepřineslo bylo na ledě Kobry, kde hokejisté z hlavního města zvítězili 5:2.

Vzájemná utkání:

2.kolo - Písek x Příbram 7:2.

9.kolo - Příbram x Písek 4:1.

16.kolo - Písek x Příbram 2:5.

23.kolo - Příbram x Písek 6:1.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy