Králové táhnou na Prahu! Uspějí i počtvrté proti Kobře?

Pražská Kobra je pro Písek v letošní sezóně tím nejpříjemnějším soupeřem, neboť Jihočeši dokázali všechna vzájemná utkání dotlačit do vítězného konce. Podaří se to trápícím se Králům i napočtvrté? Utkání o druholigové body vypukne na Braníku již tuto sobotu v 18:00.

IHC Králové Písek

Písek po snovém vstupu do nadstavby narazil. Po pěti vyhraných duelech v řadě přišla černá série čtyř proher. Králové v těchto čtyřech utkáních nasázeli pouze čtyři góly, což je žalostně málo. Pozitivní zprávou ovšem je, že od posledního místa v tabulce dělí Písek třináct bodů, což je slušný náskok. Nejčastěji bodujícím hokejistou Písku v nadstavbě je Lukáš Volf s osmi body. Jeho parťák Matiášek má o tři bodíky méně.

HC Kobra Praha

Pražané se rvou o předkolo play-off a aktuálně jim patří druhá příčka v nadstavbové skupině B. Na první Benátky nad Jizerou ztrácejí pouhé tři body, což se dá ještě v pohodě dohnat. Celek z hlavního města navíc vyhrál poslední tři zápasy. Postupně přetlačil Řisuty, Kralupy nad Vltavou a Cheb. Pražskou ofenzívu táhne trio Šťastný – Bříška – Vlček. První jmenovaný má devět kanadských bodů, nejproduktivnější hokejista druhé ligy v historii osm a písecký odchovanec sedm.

Poslední vzájemné utkání

Jak již bylo zmíněno, tak Kobra zatím nedokázala v letošní sezóně uštknout písecké Krále. V posledním vzájemném klání k tomu ale příliš nechybělo, neboť napínavý zápas rozsekly až samostatné nájezdy, ve kterých rozhodla šťastná trefa juniora Zátopka.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy