Králové splnili předsezonní cíl. Děkujeme partnerům a fanouškům

Ohlédnutí za uplynulou hokejovou sezonou A-týmu IHC Králové Písek ve 2. hokejové lize bude pozitivní. Tým splnil předsezonní cíl, v silné konkurenci se probojoval do předkola play-off.

Za podporu děkujeme městu Písek, všem partnerům a fanouškům. Vážíme si VÁS a věříme, že i v dalších sezonách budeme bojovat společně.

Za odvedenou kvalitní práci se sluší ještě jednou poděkovat trenérovi Tomáši Matušíkovi, který tým dovedl do klidného středu našlapané tabulky. Skvělou jízdou v nadstavbové části tým vyhrál skupinu nadstavby B. V předkole play-off Králové v sérii na dva vítězné zápasy potkali Most, se kterým z play-off vypadli.

Zlepšila se tréninková docházka a morálka, což přispělo ke kvalitnější přípravě týmu. A právě ta se nakonec projevila v těžkých bojích v rámci náročné skupiny, kde se potkávaly profesionální týmy s kluby, které fungují ve skromných podmínkách.

Jednalo se i tak o jeden z nejlepších výsledků týmu Písku od postupu do 2. ligy s nejvyšším ziskem 69 bodů. Písek vyhrál 24 zápasů – dařilo se ho hlavně doma, kde se radoval 16krát ze 24 utkání. Králové často drželi krok i s týmy, které mají násobně vyšší rozpočet. Písek doma porazil favority z Chomutova, Ústí nad Labem, Vrchlabí, Mostu nebo Benátek nad Jizerou.

Dobrou zprávou je také zvýšená návštěvnosti, kterou přinesly zlepšené výkony na ledě. Děkujeme všem, kdo na zimní stadion zavítali a podpořili nás. Budeme se dál snažit, aby se vás na tribuny vracelo co nejvíc.

V nejbližší době budeme informovat o jménu nového trenéra A-týmu, o skládání kádru a přípravě na další sezonu.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy