Králové přijíždí do Benátek nad Jizerou

V 10. kole v poslední únorové sobotě se před domácím publikem Benátek představí Králové. Ty už tři kola před koncem nadstavby do dalších bojů nezasáhnou a mohou si jen vylepšit celkové místo v tabulce. Naopak jejich soupeř z Benátek jde do utkání v roli favorita a pokud zaznamenají body zajistí si účast v předkole play-off. Úvodní buly je naplánováno už na 15 hod.

HC Benátky nad Jizerou

Domácí výběr v nadstavbové části z 9. kol zaznamenal 7 výher, s Kralupy 3:0 a 7:4, Kobrou 8:2, Hronovem 8:7, Pískem 3:0, Řisuty 5:2, Chebem 4:3 na nájezdy. Ve dvou případech na své soupeře nestačil a to na svém ledě proti Chebu 1:3 a v 9.kole s domácí Kobrou 7:3.

Po těchto příznivých výsledcích se benátští propracovali tabulkou do spodního patra skupiny A, kde jsou na průběžném 8. místě s 53 body. Na sedmou Kobru ztrácí 1b, ale mají o 1 zápas k dobru proti hokejistům z Prahy. Ve hře je i Most, ten je na prvním místě ve skupině B a ztrácí na Benátky 3b.

IHC Králové Písek

Jihočeši v nadstavbové části hned v úvodu porazili 3:7 domácí Řisuty. V dalším kole na své půdě udolali až na nájezdy Kobru 4:3. Byla to už pátá výhra v řadě a vypadalo to nadějně, že se žluto-modří budou chtít porvat o pozice do play-off.

Poté se karta obrátila a písečtí prohráli v šesti utkáních po s sobě. Vše odstartoval Hronov 0:2, Cheb 1:3, Benátky 0:3, Kralupy 3:5, Kobra 4:7, Řisuty 5:6. V 8. kole se Písek výsledkově probudil, když na svém stadionu porazil Wikov 8:4.

V nadstavbě se písečtí propadli až na 6. pozici s 34 body, na Hronov, který je pátý ztrácí 4b. Poslední Buldoci jsou na 24b.

Vzájemné zápasy:

7.kolo - Písek x Benátky - 3:5.

22.kolo - Benátky x Písek - 4:2.

4.kolo - Písek x Benátky - 0:3 (nadstavba).

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy