Králové postupují do předkola PLAY-OFF. Vyzvou Most!

Hokejový svaz zkontumoval ve prospěch Písku neodehraný zápas posledního kola nadtstavby B s Jabloncem. Soupeř k zápasu nepřijel kvůli marodce. Ještě než se Králové dočkali potvrzení kontumace, mohli i tak slavit postup do další fáze díky další ztrátě Benátek nad Jizerou. Písek nakonec s 69 body vyhrál skupinu B nadstavby před Děčínem a v předkole play-off narazí na Lvy z Mostu.

Most skončil po zákaldní části na osmém místě. Na stejné pozici zůstal až do konce nadstavby a bylo jasné, že narazí na vítěze béčkové skupiny. Tím se stali Králové z Písku.

Oba týmy spolu v základní části sehrály dva zápasy a ani jeden neskončil po základní hrací době. Vlastně si oba byly dost podobné. První mač v Mostě se hrál v říjnu - Písek v něm doháněl dovubrankové manko a urval bod, když nakonec padl 4:3 až v nájezdech. V odvetě u Otavy zase vedli o dva góly Králové, Lvi na konci srovnali, ale Jihočeši rozhodli o výhře 5:4 v prodloužení.

Série předkola se hrají na DVA výtězné zápasy. Začíná se v sobotu 4. března od 16 hodin v Mostě, druhý zápas je v plánu v pondělí 6. března od 18 hodin v Písku. Případný třetí zápas by se znovu hrál v mostecké A-BENET aréně ve středu 8. března.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy