Králové jedou potřetí v sezóně na led Příbrami

Ve středečním 29. kole zamíří sedmý Písek na horkou půdu druhé Příbrami. Ta si bude chtít upevnit svoje místo v tabulce před dotírajícími soupeři a získat tak další cenné body. Domácí půjdou do tohoto zápasu v roli papírového favorita. Utkání začne v 18 30 hod, kdy bude kotouč vhozen na ledovou plochu.

Jihočeši vstoupili do nového roku vítěznou bruslí, když v sobotním kole došli s přehledem k výhře nad domácí China Golden Dragon v poměru 2:7. Za Krále se dvakrát trefil Bárta s Arnoštem. Jeden gól zaznamenal Bednařík, Matějka, Novák.

Středočeši se tuto sobotu potkali s pátými Klatovy, kdy je přivítali na svém stadionu. První branka padla v úvodní části, kdy se za domácí prosadil Josefus. Hosté odpověděli až ve třetím dějství, kdy se dvanáct minut před koncem prosadil Hasman a srovnal na 1:1. Následovalo pěti-minutové prodloužení, ve kterém ani jeden z týmu gól nedal a tak tento střet rozhodovaly nájezdy. V nich se v sedmé sérii neprosadil domácí Chlouba a tak vítězný nájezd proměnil hostující Hasman.