K poslednímu domácímu utkání roku přijede Pelhřimov

Tři dny před Štědrým dnem písecké hokejisty čeká poslední utkání v letošním roce. K Otavě přijedou Lední Medvědi z Pelhřimova, kteří po sérii výher v posledních týdnech neprožívají zrovna nejlepší období. Oběma týmům se momentálně moc nedaří a nachází se v druhé polovině tabulky, i když Písek se může cítil psychicky posilněn venkovními výhrami v Moravských i Českých Budějovicích.

Do písecké arény přijede další nepříjemný soupeř. Osmé Jihočechy čeká zápas proti sedmému Pelhřimovu. Oba soupeři budou chtít utkání vyhrát, protože v poslední době se jim moc nedaří. Domácí tým z posledních pěti zápasů vyhrál jen dva. V ostatních nebodoval. Lední Medvědi jsou na tom s výhrami ještě hůř, protože z pěti posledních duelů slavili vítězství pouze jednou. Medvědi v posledním odehraném kole padli na domácím ledě s Moravskými Budějovicemi (5:8). Pelhřimov hrál v sestavě Groh – Kubát, Port, Kasalý D., Wasserbauer, Pospíchal, Jelínek, Adam, Rezek, Hadrava Marek, Kasalý F., Hadrava Martin, Vysloužil, Votápek, Plachý, Doležal, Bezděk.

V letošní sezóně na sebe tyto celky narazily dvakrát. Poprvé se utkaly v 5. kole, kdy byl šťastnější Písek, který na svém ledě porazil vyhrál jistě 6:3. Nejvíc byl tehdy vidět Josef Urbanec, který zaznamenal dva góly a jednu asistenci. V odvetě ve 14. kole byl zápas velmi vyrovnaný. Lední Medvědi vybojovali těsnou výhru 4:3 až v závěru, když se v 54. minutě radoval z gólu Vysloužil.

Úvodní vhazování je na programu v 18 hodin.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy