Do Písku přijede silný Slovan

Domácí, kteří jsou až dvanáctí přivítají v 22. kole čtvrté Ústí. Hosté jdou do tohoto střetu v roli jasného favorita. Zaskočí je Králové a ukončí tak jejich sérii výher? Nebo si soupeř připíše šesté vítězství v řadě? To vše se dozvíme již tuto sobotu. Úvodní vhazování je naplánované na 17 hod.

IHC Králové Písek

Jihočeši ve druhé polovině listopadu odehráli tři kola, z nich porazili těsně 2:1 Benátky, pak přišly dvě prohry, po souboji s Chebem 3:5 a tuto středu v derby s domácím Táborem, ten přejel naše áčko vysoko 8:1. V tabulce mají písečtí celkem 22 bodů.

Nejvíce kanadských bodů nasbíral v útoku Prášek (12+17), v závěsu za ním je Volf (10+12) a Matiášek (9+13). Z obrany se do výsledků zapsala dvojice Filip Novák (3+8) a Hanus (1+10).

HC Slovan Ústí nad Labem

Hokejisté mají povedenou bilanci pět výher v řadě, vše odstartoval Děčín 2:3. Na ledě Klatov to skončilo 0:2. Další dvě utkání se přemístilo Ústí na svůj stadion, na něm přestříleli Hronov 7:2 a v bitvě dvou vyrovnaných soupeřů, kdy přijel Tábor tak Slovan vyhrál 4:2. Páté vítězství se konalo na ledě Vlků, ti dostali 2:9. Po těchto výsledcích se tým vypracoval do přední části tabulky, kde má na svém kontě 45 bodů.

Do statistik se nejvíce zapsal z útočníků Rudovský (15+14), za ním o dva body méně mají Kordule (14+13) a Roubík (11+16). Z obranných řad se nejvíce daří Trefnému (4+15).

Vzájemné zápasy:

8.kolo - Ústí nad Labem x Písek 6:1.

Generální podporovatel

Partneři

Partneři ligy