Do Písku přijede poslední Hronov

Na Krále čeká po středeční výhře v Klatovech domácí představení, když v sobotu k řece Otavě dorazí Hronov, který se v aktuální sezóně velmi trápí. Souboj desátého týmu s šestnáctým vypukne v 17:00.

IHC Králové Písek

Jihočeši po dvou po sobě jdoucích porážkách s Táborem a Ústím opět zabrali a ve středu si vyšlápli na Klatovy. Vyrovnaný duel skončil výhrou píseckých hokejistů 3:1 a nemalou měrou se na tříbodovém večeru podílel brankář David Novák. Defenzíva Hronova se bude muset zaměřit především na elitní formaci Písku, ve které působí Prášek, Volf a Matiášek. Jedná se totiž o nejproduktivnější hráče reprezentující žluto-modrý dres.

HC Wikov Hronov

Hronov má po devíti odehraných kolech na kontě pouze jednu výhru a jeden vydřený bodík po prohře v prodloužení. Hronov ihned v prvním kole překvapivě trápil Benátky (zmíněný bod) a ve třetím kole díky skvělé třetí třetině porazil pražskou Kobru. Wikov nemá žádné tahouny produktivity. Pět bodů mají na kontě Jakub Veselý a Jan Hašlar. V brankovišti pak nejvíce času strávil mladičký Jakub Tichý, jenž nastupuje i v juniorské extralize za Hradec Králové.