Menu Další Zavřít Zavřít
Rozhovory
     05.07.2020       Petr Eliáš

Jan Sýbek: Mám velkou motivaci

Písecký druholigový A-tým začíná stavět kostru týmu pro nadcházející ročník a rozhodně by nechtěl opakovat výsledkovou mizérii z minulého ročníku. Do plánů na postupný posun do vyšších pater tabulky zapadají i návraty některých předloňských opor. Jednou z nich je střelec Jan Sýbek.

Devětadvacetiletý forvard Jan Sýbek si vloni po pěti sezonách u Otavy vyzkoušel zahraniční angažmá ve čtvrté německé lize. V Pasově se mu budově velmi dařilo. Před letní přípravou však vyslyšel volání mateřského klubu.

"Jsem rád, že jsem tu. Jsem tu doma a mám vše na jednom místě. Loni mi to chybělo," vzpomíná Jan Sýbek na působení za hranicemi. Aktuální posuny ve vedení dospělého hokeje v Písku vnímá pozitivně. "Je tu nějaká vize do budoucna a to se mi líbí. S trenérem Lubošem Robem jsme byli zatím měsíc v přípravě, ale jeho zkušenosti jsou a budou znát," věří Jan Sýbek.

Fanouškům vzkazuje jasně a stručně: "Motivaci mám velkou. Rád bych, kdyby se nám povedlo do budoucna naplnit vize vedení," hlásí zkušený útočník.