Archiv

st 14.2.2024

Divokou přestřelku u řeky Otavy opanoval tým Řisut!

To bylo teda něco! Souboj dvou posledních týmů skupiny Západ nabídl ofenzivní podívanou, kterou by snad málokdo očekával. Až do konce druhé třetiny držel Písek náskok, ovšem v závěrečné dvacetiminutovce přišel trojitý úder Buldoků, kteří si nakonec dokráčeli pro všechny tři body. Černá série Písku se tak protahuje na šest prohraných duelů v řadě. Hattrickem se v utkání blýskl junior Filip Petrásek. Dvě trefy přidal v oslabení a podařilo se mu proměnit trestné střílení. Po jednom gólu mají Kolář s Koupalem.

Preview k zápasu
út 13.2.2024

Na led šestých Králů přijedou poslední Buldoci

Ve středečním 7. kole je na programu další pokračování nadstavby. V něm se na svém ledě představí Písek, jeho soupeřem budou Řisuty. Těm se letos vůbec nedařilo a jsou poslední, Jihočeši jsou o jeden post výš, ale oba týmy už díky svým nepříznivým výsledkům ztratily možnost postupu do další fáze. Úvodní buly je plánováno na 18 hod.

so 10.2.2024

Králové tentokrát na Kobru recept nenašli

Písek mohl vyhrát čtyři vzájemná utkání proti Kobře v sezóně, avšak tentokrát to hokejistům od zlatonosné řeky Otavy nevyšlo. Přestřelka na Braníku vyzněla lépe pro domácí, kteří si dokráčeli pro vítězství 7:4. Za Krále se dvakrát prosadil Jan Matiášek. Po jedné trefě mají Lukáš Volf a junior Filip Petrásek.

ne 21.1.2024

Drama u Otavy rozsekly až nájezdy. Písek vítězí popáté v řadě!

Pátá výhra v řadě a šestý zápas za sebou s body na kontě! S lídrem nadstavby B Králévé svedli skvělý souboj, oba týmy se vystřídaly ve vedení a zápas nakoenc dospěl až do nájezdů. V nich soupeře šokoval překvapivý střelec - gólmana z Chance ligy nachytal na štvestkách junior Honza Zátopek. V utkáních se dvakrát trefil kapitán Lukáš Voolf a jednou Yahor Hrakholski.

st 17.1.2024

Králové poprvé v sezóně přemohli Řisuty!

Brankové hody byly k vidění na zimním stadionu ve Slaném, kde Řisuty hrají své domácí zápasy. V první třetině se o dva góly postaral tým Králů, třetí a čtvrtý úder přišel zkraje druhé periody. Pak už ale střílelo přesně domácí mužstvo a Buldoci se dostali na rozdíl jedné branky a bylo zaděláno na pořádné drama, které rozlouskla třetí část. V té se hned třikrát prosadilo mužstvo do řeky Otavy, které tak stále drží sérii vítězství, která započala začátkem ledna na ledě Chebu. Na listinu střelců se postupně zapsali Vajner, Koupal, Marcilis, Pouzar, Hollar a dvakrát kapitán Volf. Dobrým znamením je rovněž návrat Tomáše Rouska a Vladimíra Hanuse do sestavy.

út 16.1.2024

Nadstavbové boje začínají! Králové zavítají do Slaného

Základní část druhé ligy skončila a tabulka se tak rozdělila do dvou výkonnostních košů. V prvním koši najdeme týmy, které se umístily v základní části na prvním až osmém místě. Ve druhé skupině jsou pak týmy, které se umístily na devátém až patnáctém místě. Králové skončili třináctí, takže budou hrát v té druhé skupině. Bojuje se o play-off, na které Králové ztrácejí sedm bodů. Uspějí ve středu proti poslednímu týmy tabulky?

Rozhovory
pá 12.1.2024

Tadeáš Dvořák: Kluci hráli výborně a spoustu střel zablokovali

Fanoušky svými výkony nadchnul. Při marodce v kádru píseckých Králů vypomáhá u Otavy táborský gólman Tadeáš Dvořák v rámci měsíčního hostování a má velký podíl na důležitém přísunu bodů po Novém roce. Své dojmy popsal po vítězném zápase s Příbramí.

Aktuální zprávy
po 8.1.2024

Přijďte do Písku na Týden hokeje!

Přijďte v úterý 16. ledna od 15.30 na zimní stadion v Písku na akci Týden hokeje. V tento den budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. Klub IHC Králové Písek ve spolupráci s Českým hokejem pořádá akci v rámci Týdne hokeje.

ne 7.1.2024

Junior Martin Velíšek rozhodl duel s Děčínem

Krásný zápas s Děčínem měl i překvapivého hrdinu. V půlce zápasu zaplula do branky jedovatá střela kapitána juniorky Martina Velíška, která byla nakonec i vítězná. "Tomáš Hollar dobře podržel puk, dal mi ho do druhé vlny, já jsem zamířil a šťastně to tam padlo," vrací se k rozhodujícímu momentu mladý obránce, který dal první gól v seniorském A-týmu.

pá 8.12.2023

Králové míří do Benátek!

Svěřence kouče Mazance čeká druholigová bitva v Benátkách nad Jizerou. Povede se Králům zlomit nepříznivou sérii? Utkání vypukne v sobotu v netradičním čase – 15:00.

pá 1.12.2023

Do Písku přijedou další Lvi! Tentokrát ti z Ústí!

Královské město očekává v sobotou další napadení kočkovitou šelmou! Proti Lvům z Mostu Písek neuspěl, avšak bude šance na reparát, neboť k řece Otavě se vydají na lov Lvi z Ústí nad Labem. Utkání proti atraktivnímu soupeři vypukne v sobotu v 17:00.

út 28.11.2023

Mostečtí Lvi přijedou do arény Králů

Na programu 19. kola je na středeční podvečer přichystaná odveta mezi domácím Pískem a hostujícím Mostem. Ten první vzájemný zápas v letošním ročníku jasně vyhrál. Kdo vyhraje tentokrát? Úvodní buly je plánováno v tradičním hokejovém čase od 18 hod.

pá 17.11.2023

Na zimní stadion k Otavě míří poslední Hronov

Po dvou venkovních bojích se v dalším kole představí Písek v domácím prostředí. Na led přijede Hronov. Oba týmy neprožívají zrovna skvělé období a nacházejí se v dolní části tabulky skupiny západ. Kdo uspěje a bude bodovat? Úvodní buly je naplánováno na 17 hod.

st 8.11.2023

Králové drželi s favoritem krok až do poslední třetiny, rozhodly dva rychlé góly soupeře

Posílený Písek o Jana Březinu a Patrika Zaymla se vypravil do Příbrami, kde sehrál s Baníkem slušný zápas. Mužstvo od řeky Otavy se ve druhé třetině dokonce dostalo do jednobrankového vedení, avšak v prostřední části se povedlo domácím ještě srovnat. Ve třetí třetině se lámal chleba pět minut před sirénou, když se do vedení poprvé dostali domácí. Chvilku na to přišel třetí, rozhodující úder. Za Krále se trefil obránce Pavlát, pro kterého to byla první trefa v sezóně.

po 6.11.2023

Krále čeká další těžká zkouška se silnou Příbramí

Již tuto středu od 18 30 hod je na programu další kolo, v něm se na domácí půdě Baníku, který bojuje o čelo tabulky představí hokejisté z Písku, ti jsou až čtvrtí od konce a nečeká je v tomto střetu nic jednoduchého. Do roli favorita je pasována Příbram. Potvrdí svoji formu nebo písečtí překvapí?