Archiv

Preview k zápasu
út 29.10.2019

Další výzva pro Písek! Přijedou Kozlové z Kolína

Druholigový kolotoč zápasů je v plném proudu a to platí i pro Písek, který na svém ledě vyzve čtvrtý Kolín. Po porážce v derby se tedy tým od Otavy musí rychle oklepat a připravit se na další složitou překážku. Kolín do utkání půjde jakožto favorit, ale pokud žluto-modří hokejisté naváží na bojovný výkon z derby a zlepší se v disciplinovanosti může být Kolínu více než vyrovnaným soupeřem. Úvodní buly bude vhozeno v 18:00.

so 19.10.2019

Další domácí výzva. Přijedou Klatovy

Třetí nejvyšší soutěž se překlopila do druhé rundy vzájemných zápasů a tak písečtí hokejisté opět poměří síly se západočeským celkem Klatov. První vzájemný zápas v Klatovech vyzněl jednoznačně pro domácí, kteří vyhráli 6:1. Jedinou trefu Písku si připsal Ladislav Paule.

so 5.10.2019

Písek pálil šance, čínského draka přesto přehrál

Povinnost splněna. I přes mraky spálených šancí písečtí tentokrát nepřipustili drama a proti čínskému celku vítězí 5:2. Branky Písku zaznamenali Jaroslav ŠARŠOK, Ladislav PAULE, Adam NOVÁK, Jakub VOLF a Lukáš BEDNAŘÍK. Písečtí vstoupili do utkání dobře a hned ve druhé minutě se ujali vedení díky první trefě Jaroslava Šaršoka. Číňané sice ještě do přestávky otočili skóre, ale pak už se trefovali jen Jihočeši a dovedli zápas do vítězného konce.

Písek chce skolit čínského draka

Po zářijové předehrávce posledního ligového kola přichází další vzájemný zápas proti týmu China Golden Dragon. Z historicky prvního měření sil Písku s čínským celkem vyšli vítězně Jihočeši, ale jejich výkon měl do ideálu hodně daleko. Svou čest zachraňovali až v závěru, kdy kdy odvraceli obrovské překvapení. Nakonec Písek získal dva body za výhru v nájezdech.

po 23.9.2019

Hrozivý výkon Písku stačil alespoň na dva body

Písek jakožto favorit dnešního zápasu měl s přehledem a bez sebemenších problémů zvítězit nad soupeřem z Číny. Tento stanovený plán však selhal už během první třetiny, když se hosté ujali vedení. Písečtí hokejisté sice dokázali v průběhu druhé části srovnat stav na 1:1, ale čtyři minuty před koncem druhého dějství opět soupeř odskočil na rozdíl jedné branky. Velmi zajímavá třetí perioda začala dvěma rychlými góly, o které se postaralo duo Novák - Hanus. Deset minut před koncem třetí třetiny to vypadalo na jasnou výhru domácích, když se o další branku postaral Ladislav Paule. Vzápětí ale přišlo snížení stavu a o pár minut později už byl stav opět nerozhodný 5:5. Muselo se tedy jít do prodloužení, ve kterém žádná branka nepadla a o osudu zápasu musela rozhodnout dovednostní soutěž zvaná samostatné nájezdy. V nich uspěl Písek, který má na své listině dva úspěšné střelce - Karbulku a Bednaříka.

so 21.9.2019

Klatovská lekce sebrala Písku všechny body

V Klatovech Písečtí totálně nezvládli druhou polovinu zápasu a přišli jsme o nadějný výsledek. Jedinou branku Písku dával Ladislav Paule, který svou premiérovou trefou v píseckém dresu srovnával v první třetině na 1:1. Přihrával mu novic v kádru - obránce David Košař. Do utkání naskočila i posila Písku - univerzál Ladislav Šaršok.

po 15.12.2014

Písek veze ze Šumavy výhru. Hattrickem se blýskl Sýbek

V předposledním soutěžním utkání letošního roku cestovali písečtí hokejisté na led Vimperka, kde se o body bojuje vždy velmi těžce. Skóre otevřel v první třetině Jan Sýbek, za domácí ale ve stejné části hry srovnal domácí Lang. V polovině hrací doby dokonce Vimperk zápas otočil po trefě Pauleho, pak se ale ke slovu dostal opět Jan Sýbek, který dvěma brankami vrátil vedení na stranu Písku. Ve třetí třetině pečetil výhru IHC Libor Jirků. Poslední letošní utkání odehrají Písečtí doma - v sobotu 20. 12. od 18 hodin se Soběslaví.