Archiv

Mládežnický hokej - zápasy
so 24.1.2015

Juniorská domácí tvrz zůstala hlavně díky bodovému koncertu Cibocha stále pevnou

Písek v duelu s Kladnem rychle prohrával, ale dokázal se z gólové ztráty vymanit a přehoupnout pomyslné misky vah na svou stranu. Skóre se velmi rychle měnilo, vedení se nejprve mezi oběma týmy střídalo, Písek ale po druhé kladenské brance odskočil a vedení si již do konce utkání pohlídal. Za zmíňku určitě stojí bodový příspěvek elitní písecké formace. Daniel Dědič přihrál na tři trefy svých spoluhráčů, Paukner se radoval dvakrát ze vstřelené branky a dvou branek spoluhráčů, na které sám přihrával. Třetí hráč první formace, David Ciboch, dokonce zaznamenal hattrick a dvě asistence. Hlavně díky tomuto produktivnímu triu se povedlo Píseckým porazil Pracovní Zálohy z Kladna.

ne 14.12.2014

Juniorka si druhé místo v tabulce upevnila v Sokolově. Karlovarská rezerva zůstala bez bodu

Perfektní výsledky juniorů pokračují i po utkání s karlovarskou rezervou na ledě Sokolova. Písečtí svou herní převahu zužitkovali a vyhráli 2:1. Po těžkém obléhání domácí branky se až po nenápadném odrazu trefil Vlk. Hosté vyrovnali těsně po začátku poslední třetiny, ale Paukner necelé tři minuty před koncem utkání rozhodl o zisku tří bodů pro Písek.

Aktuální zprávy
čt 5.12.2013

Po základní části vede juniorskou statistiku Patrik Březina. Mezi obránci vyniká Libor Jirků

Písečtí junioři v neděli dohráli poslední zápas základní části Ligy juniorů skupiny střed na hřišti Hradce Králové, kde houževnatému soupeři podlehli 6:3. V tabulce se tak po osmnácti odehraných zápasech zastavili na osmé příčce. Nyní se již budou utkávat pouze s týmy, kteří skončily pod čtvrtým místem. Naše redakce si připravila souhrn základní části v číslech a přinesla statistiku kanadského bodování.

po 18.2.2013

Utkání jako na houpačce. Juniorka nakonec se Žďárem padla po nájezdech

31. kolo Ligy juniorů: Oba týmy se celý zápas přetahovali o vítězství, uspěli hráči z Vysočiny.

so 16.2.2013

Juniorka nestačila na Horáckou Slavii, Třebíč pohodlně zvítězila

30. kolo LJ: Třebíč dokráčela pro relativně hladkou výhru.

út 12.2.2013

Junioři dohrávali dva odložené zápasy. Favorité z Havlíčkova Brodu a Hradce Králové se nenechali zaskočit

20. a 26. kolo Ligy juniorů. Dohrávané zápasy juniorce body nepřinesly.

so 26.1.2013

Kolínští junioři u Otavy zvítězili díky čtyřem brankám ve druhé třetině

27. kolo LJ: O vítězi rozhodla druhá třetina, ve které padlo celkem šest branek.

so 12.1.2013

Junioři proti Žďáru nad Sázavou neustále dotahovali. Na body to však nestačilo

22. kolo Ligy juniorů.

pá 4.1.2013

Junioři v prvním zápase nového roku prohráli na ledě Třebíče

21. kolo Ligy juniorů. Třebíč si vypracovala tříbrankový náskok, který dokázala udržet.

út 11.12.2012

Písečtí junioři nadělovali v Mělníku

Juniorka zvládla zápas v Mělníku s přehledem.

po 15.10.2012

Junioři smetli v derby Strakonice

Juniorský výběr si s přehledem poradil se svým sokem ze Strakonic. V prvních dvou třetinách nastříleli junioři IHC osm branek a rozhodli tak o své vysoké výhře 11:3.

út 2.10.2012

Junioři podlehli Třebíči i Žďáru nad Sázavou

Junioři IHC Písek odehráli další dvě utkání právě započatého ligové ročníku. Bohužel ani v jednom z víkendových zápasů si další body do tabulky nepřipsali.