Archiv

Aktuální zprávy
st 29.2.2012

Hokejový most Beroun - Písek

V 18 hodin odstartuje druhý zápas skupiny "o baráž" a Písek změří síly s berounskými Medvědy. Beroun se aktuálně nachází na nelichotivé předposlední příčce a zisk bodů z dnešního utkání pro něj bude velmi důležitý. Písečtí se naopak mohou případným vítězstvím oddálit barážové hrozbě.

Zápasy
so 18.2.2012

Těsná porážka z Benátek znamená další komplikace v cestě za play-off

Tak takový průběh konce sezony čekal málokdo. Písečtí neodvezli z Benátek ani bod a situace je již skutečně kritická. U Jizery se na první branku čekalo až na začátek třetí části, kdy Král poslal domácí do vedení. O tři minuty později se ukázala posila ze Sparty a Krstev oživil naději na bodový zisk. Písek ale necelé tři minuty před koncem inkasoval branku při vlastní početní výhodě. Stav 2:1 svítil na ukazateli skóre i po čase 60:00.