Archiv

Mládežnický hokej - zápasy
čt 29.2.2024

Bruslaři otočili vývoj za necelých osm minut, mladí Králové padli o jediný gól

Ve čtvrtečním podvečeru se odehrál souboj v Kotlině. Jihočeši otevřeli skóre v 10. minutě zásluhou Hanzáka. Bruslaři se dlouho trápili, díky skvělému výkonu Schacherla a po dvou třetinách nedokázali srovnat krok. Vyrovnání přišlo až v poslední části, když hráli domácí přesilovku, kterou zužitkoval Windegger. V 52. minutě dokonal obrat Nový a havlíčkobrodští zvítězili nejtěsnějším rozdílem.

st 28.2.2024

Drama s Chebem rozlousklo až prodloužení

Souboj týmů, kterým již o nic nejde nabídl vyrovnanou podívanou. Po šedesáti minutách byl stav nerozhodný 1:1 a v prodloužení se štěstí usmálo na hostující mančaft. Utkání bylo zbytečně kouskované hlavně kvůli trestům a hromadě Icingům. Za domácí se prosadil obránce Radoš. Skvělé zákroky v brance předváděl junior Císař.

ne 25.2.2024

Písek v Benátkách dotahoval skóre, nakonec těsně padl

V posledním venkovním utkání sezony už hráli Králové pouze o čest. A nutno dodat, že favoritovi pěkně znepříjemnili jeho boj o jistotu předkola play-off. Středočeši nakonec zaslouženě vyhráli 4:3 po utkání, ve kterém se Písečtí nadechli ke stíhací jízdě.

Preview k zápasu
pá 23.2.2024

Králové přijíždí do Benátek nad Jizerou

V 10. kole v poslední únorové sobotě se před domácím publikem Benátek představí Králové. Ty už tři kola před koncem nadstavby do dalších bojů nezasáhnou a mohou si jen vylepšit celkové místo v tabulce. Naopak jejich soupeř z Benátek jde do utkání v roli favorita a pokud zaznamenají body zajistí si účast v předkole play-off. Úvodní buly je naplánováno už na 15 hod.

so 17.2.2024

Druholigová příslušnost zachráněna! Písek deklasoval Hronov!

Byl to právě Hronov, u kterého započala černá série Písku. Dnes ale proti Hronovu Písek zrušil proherní kletbu a předvedl parádní týmový výkon, který přinesl vysoké vítězství 8:4. Jihočeši se tak po dnešku již nemusí otáčet za sebe, neboť je jasné, že Písek se již nepodívá na poslední tabulkovou příčku. Krále teď čeká týdenní hokejová pauza. Svěřenci kouče Mazance se na ledě objeví až za týden v Benátkách nad Jizerou.

čt 15.2.2024

Favorizovaný Hronov přijíždí na půdu Králů

V sobotním podvečeru přijede na zimní stadion do Písku výběr z dalekého Hronova. Ten sice drží pátou příčku ve sk. B. v nadstavbě, ale má na svém kontě už tři výhry v řadě. Naopak domácímu týmu se vůbec výsledkově nedaří, což potvrzuje už šestá prohra v řadě a předposlední místo. Kdo tento souboj vyhraje? Úvodní buly je plánováno na 17 hod.

st 7.2.2024

Písek v Kralupech přišel o tříbrankové vedení a prohrál

Králové začali v Kralupech nad Vltavou ve velkém tempu a vypadalo to, že písecká ofenzíva našla ztracený střelný prach. Po prvních dvaceti minutách vedlo mužstvo kouče Mazance 3:0, avšak poté už přesné pálilo pouze domácí mužstvo, které si dokráčelo pro vítězství 5:3. Za Krále se prosadilo trio Matiášek – Volf – Marcilis. Svůj první zápas v píseckém A-týmu odchytal junior Metoděj Císař, který na sobě nedal znát stres a vyznamenal se několika důležitými zákroky. Celkově dnes v Kralupech nad Vltavou nastoupilo šest juniorů!

pá 2.2.2024

Všichni na zimák! Přijedou Benátky!

I po dvou venkovních nezdarech není nic ztraceno a Králové stále bojují o předkolo play-off. Tentokrát se jim do cesty postaví Benátky nad Jizerou, které jsou v nadstavbové skupině na druhé příčce. Zaskočí Jihočeši papírového favorita a předvedou před domácím publikem další skvělou show? Zápas vypukne v sobotu v tradičních 17:00!

po 29.1.2024

Krále čeká bitva v Chebu!

Nadstavbové boje po víkendové pauze pokračují a tentokráte los zanese písecké hokejisty na led Chebu. Králové stále bojují o první dvě příčky, které zaručují předkolo play-off. Svěřenci kouče Mazance ztrácejí konkrétně šest bodů na druhou Kobru. Cheb se ovšem drží v těsném závěsu na třetím místě. Oberou Jihočeši papírového favorita?

čt 25.1.2024

Na konci pracovního týdne zajíždí Králové na led Hronova

Ve třetím kole v nadstavbě se v netradičním hokejovém dni v pátek večer utká na své půdě vyzyvatel z Hronova s Pískem. Ten přijede na zimní stadion v dobré herní pohodě a bude se snažit o prodloužení série výher na šest v řadě za s sebou. Budou Jihočeši znovu bodovat? Nebo je zastaví hronovský výběr podpořen domácím publikem? Úvodní buly je plánováno na 19 hod.

ne 21.1.2024

Drama u Otavy rozsekly až nájezdy. Písek vítězí popáté v řadě!

Pátá výhra v řadě a šestý zápas za sebou s body na kontě! S lídrem nadstavby B Králévé svedli skvělý souboj, oba týmy se vystřídaly ve vedení a zápas nakoenc dospěl až do nájezdů. V nich soupeře šokoval překvapivý střelec - gólmana z Chance ligy nachytal na štvestkách junior Honza Zátopek. V utkáních se dvakrát trefil kapitán Lukáš Voolf a jednou Yahor Hrakholski.

pá 19.1.2024

Krále čeká Kobra

Ve třetí lednové sobotě je na programu 2.kolo nadstavby. Na zimní stadion před písecké publikum zajíždí pražská Kobra. Ta je ve sk. B. na druhém postu, zatímco naši hokejisté jsou pátí. Kdo ovládne tento mač? Úvodní buly je plánováno na 17 hod.

st 17.1.2024

Králové poprvé v sezóně přemohli Řisuty!

Brankové hody byly k vidění na zimním stadionu ve Slaném, kde Řisuty hrají své domácí zápasy. V první třetině se o dva góly postaral tým Králů, třetí a čtvrtý úder přišel zkraje druhé periody. Pak už ale střílelo přesně domácí mužstvo a Buldoci se dostali na rozdíl jedné branky a bylo zaděláno na pořádné drama, které rozlouskla třetí část. V té se hned třikrát prosadilo mužstvo do řeky Otavy, které tak stále drží sérii vítězství, která započala začátkem ledna na ledě Chebu. Na listinu střelců se postupně zapsali Vajner, Koupal, Marcilis, Pouzar, Hollar a dvakrát kapitán Volf. Dobrým znamením je rovněž návrat Tomáše Rouska a Vladimíra Hanuse do sestavy.

Aktuální zprávy
út 16.1.2024

Stále existuje možnost vidět český tým. Vstupenky na jednotlivá utkání MS IIHF v ledním hokeji 2024 jsou v prodeji

Pořadatelé Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji 2024 v Praze a Ostravě 16. ledna spustili prodej vstupenek na jednotlivé zápasy. Pro české fanoušky stále existuje možnost vidět v akci domácí tým.

Nadstavbové boje začínají! Králové zavítají do Slaného

Základní část druhé ligy skončila a tabulka se tak rozdělila do dvou výkonnostních košů. V prvním koši najdeme týmy, které se umístily v základní části na prvním až osmém místě. Ve druhé skupině jsou pak týmy, které se umístily na devátém až patnáctém místě. Králové skončili třináctí, takže budou hrát v té druhé skupině. Bojuje se o play-off, na které Králové ztrácejí sedm bodů. Uspějí ve středu proti poslednímu týmy tabulky?