Archiv

Preview k zápasu
pá 1.3.2024

Poslední zápas v sezóně klepe na dveře, do Písku přijedou Kralupy nad Vltavou.

V první březnové sobotě zakončí svoje putování hokejovou sezónou domácí Králové a také Kralupy nad Vltavou, které přijedou na poslední kolo k Otavě. Oba týmy již do další části bojů nezasáhnou. Úvodní buly je plánováno na 17 hod.

Mládežnický hokej - zápasy
čt 29.2.2024

Bruslaři otočili vývoj za necelých osm minut, mladí Králové padli o jediný gól

Ve čtvrtečním podvečeru se odehrál souboj v Kotlině. Jihočeši otevřeli skóre v 10. minutě zásluhou Hanzáka. Bruslaři se dlouho trápili, díky skvělému výkonu Schacherla a po dvou třetinách nedokázali srovnat krok. Vyrovnání přišlo až v poslední části, když hráli domácí přesilovku, kterou zužitkoval Windegger. V 52. minutě dokonal obrat Nový a havlíčkobrodští zvítězili nejtěsnějším rozdílem.

pá 23.2.2024

Králové přijíždí do Benátek nad Jizerou

V 10. kole v poslední únorové sobotě se před domácím publikem Benátek představí Králové. Ty už tři kola před koncem nadstavby do dalších bojů nezasáhnou a mohou si jen vylepšit celkové místo v tabulce. Naopak jejich soupeř z Benátek jde do utkání v roli favorita a pokud zaznamenají body zajistí si účast v předkole play-off. Úvodní buly je naplánováno už na 15 hod.

út 13.2.2024

Na led šestých Králů přijedou poslední Buldoci

Ve středečním 7. kole je na programu další pokračování nadstavby. V něm se na svém ledě představí Písek, jeho soupeřem budou Řisuty. Těm se letos vůbec nedařilo a jsou poslední, Jihočeši jsou o jeden post výš, ale oba týmy už díky svým nepříznivým výsledkům ztratily možnost postupu do další fáze. Úvodní buly je plánováno na 18 hod.

pá 2.2.2024

Všichni na zimák! Přijedou Benátky!

I po dvou venkovních nezdarech není nic ztraceno a Králové stále bojují o předkolo play-off. Tentokrát se jim do cesty postaví Benátky nad Jizerou, které jsou v nadstavbové skupině na druhé příčce. Zaskočí Jihočeši papírového favorita a předvedou před domácím publikem další skvělou show? Zápas vypukne v sobotu v tradičních 17:00!

Aktuální zprávy
ne 21.1.2024

Neváhal jsem, co udělám, říká nájezdový žolík Jan Zátopek

Nájezdový žolík Jan Zátopek vystřelil píseckému áčku bonusový bod s Kobrou Praha a o pocity se podělil v pozápasových ohlasech.

ne 14.1.2024

Písek začne nadstavbu ve Slaném, doma hraje v sobotu s Kobrou

NADSTAVBU "B" 2. hokejové ligy zahájíme ve středu 17. ledna ve Slaném proti týmu Řisut. Doma se představíme v sobotu 20. ledna s Kobrou Praha od 17 hodin. Kompletní seznam zápasů najdete v sekci A-tým -> ZÁPASY na tomto webu.

ne 17.12.2023

Králové se nevšedně v pondělí představí v Praze!

Netradičně v pondělí uvidíme Písek v druholigovém boji, neboť se jihočeský mančaft utká s Letňany. Pražský celek půjde ze čtvrtého místa do utkání jakožto jasný favorit zápasu. Zlomí konečně Písek nepřízeň osudu a odveze si z hlavního města alespoň bod? Moudřejší budeme již zítra. Duel v Praze vypukne v 18:00.

O vítězi rozhodla první třetina

Stadion se v sobotním utkání rychle ujal vedení, které i přes zlepšenou píseckou hru dokázal udržet. Za Písek skóroval Václav Brož, který jemně tečoval střelu Jana Radoše ve druhé třetině.

pá 15.12.2023

Odveta u Otavy, na Krále čeká rozjeté Vrchlabí

Ve 24. kole se na píseckém zimním stadionu již tuto sobotu odehraje další těžký souboj, na led zajíždí Vrchlabí, které si drží skvělou formu a proti našim hokejistům jdou do zápasu v roli jasného favorita. Zlomí Písek sérii pěti proher v řadě? Nebo si Stadion připíše šestou výhru po sobě? Úvodní buly je plánováno už na 17 hod.

ne 10.12.2023

Kohouti k odvetě vyzvou Krále

Ve 23. kole je na programu derby na jihu Čech. V něm je do role jasného favorita pasován Tábor, který je první a na svém ledě přivítá třináctý Písek. Připíšou si domácí pátou výhru v řadě? Nebo žluto-modří zaskočí lídra? To vše se dozvíme již tuto středu u Jordánu od 18 hod.

st 22.11.2023

Písek podruhé v sezóně zvítězil nad Kobrou!

Jasným favoritem středečního utkání byla pražská Kobra, která byla na vlně pěti vyhraných zápasech v řadě. Bodovou stopku jim ale vystavil tým poskládaný novým píseckým lodivodem Mazancem. Mužstvo bylo navíc doplněno hráči, kteří mají domluvené střídavé starty a taktéž hráči z juniorky, neboť mančaft kosí viróza. Nelehký úkol ale Králové zvládli na výbornou a pražskému týmu nedali šanci. Jihočeši zvítězili nekompromisně 6:3 a k řece Otavě vezou tři parádní body. Dvakrát se trefil Zayml, po jednom vstřeleném gólu mají Koupal, Radoš, Volf a Hrakholski.

po 6.11.2023

Krále čeká další těžká zkouška se silnou Příbramí

Již tuto středu od 18 30 hod je na programu další kolo, v něm se na domácí půdě Baníku, který bojuje o čelo tabulky představí hokejisté z Písku, ti jsou až čtvrtí od konce a nečeká je v tomto střetu nic jednoduchého. Do roli favorita je pasována Příbram. Potvrdí svoji formu nebo písečtí překvapí?

pá 13.10.2023

Králové změří síly s Benátkami nad Jizerou

Na písecký stadion v druhé říjnové sobotě přijedou poprvé Benátky. Ty budou chtít první vítězství v základní hrací době, proti nim v roli favorita nastoupí domácí družina, kterou navíc poženou fanoušci. Jak tento duel nakonec skončí? Úvodní buly je plánováno již od 17 hod.

čt 28.9.2023

Richard Kříž: Rychlý gól nás nakopl, kluci mi hodně pomáhali

Mužem vítězného zápasu s Kobrou Praha byl písecký brankář Richard Kříž, který společně s obětavými spoluhráči ani jednou nepustil favorita utkání do vedení. Vyrovnaný duel dospěl do prodloužení, kde udeřili Králové. "Byl to těžký zápas, ale kluci mi hodně pomohli. Zasloužené dva body," řekl maskovaný muž v písecké brance.