Ani napodruhé se střelci A-týmu netrefili

První tým IHC Písek ani v druhém přípravném utkání nenašel správný recept na vstřelení branky. Po porážce 0:3 od Ústí nad Labem podlehl i svěřencům trenérů Hadamczika a Trličíka – reprezentantům České republiky do dvaceti let. Písečtí, kterým dnes kryl záda Pinkas, podle svého kouče Milana Mazance selhali především v koncovce. „Kdybychom proměnili alespoň čtvrtinu možností, vyhráli bychom,“ uvedl po utkání. Celé vyjádření píseckého kouče k zápasu, jenž se odehrál na strakonickém ledě, si přečtete v článku. Hned zítra cestují písečtí hráči do Benátek n./J., kde se utkají s tamním druholigovým mužstvem.
Přípravné zápasy, přát., út 3.8.2004
ČR "20"
2:0
0:0, 1:0, 1:0
Branky: Kubiš, Krejčí. Rozhodčí: Bolina. Diváci: 500.
Slova trenéra IHC Písek Milana Mazance k utkání:
„Soupeř dobře bruslil, hrál rychle a tvrdě, takže jsme to měli proti jejich hře velmi těžké. Přesto jsme se dokázali dobrou kombinací mnohokrát dostat do koncovky, ale vždy se v tomto zápase ukázala naše velká bolest – neproměňování šancí. Myslím, že kdybychom proměnili alespoň čtvrtinu možností, co jsme si vypracovali, s přehledem bychom vyhráli. Utkání poznamenalo hodně vyloučených, navíc náš nový útočník Kučera byl vyloučen za rvačku do konce zápasu (nahradil ho Rybák). Měli jsme si tak možnost vyzkoušet situace v oslabení i přečíslení, které jsme sice ještě netrénovali, ale i tak jsme v nich obstáli. Tentokrát se do branky postavil Pinkas a podal slušný výkon, šanci ukázat se dostane v příštím zápase také Kubiš.“

Širší nominaci reprezentační dvacítky najdete na oficiálních stránkách českého hokeje .