Písečtí střelci vyhořeli na výborném brankáři Jekelovi

Tentokrát to nevyšlo. Písek se v Moravských Budějovicích s favoritem dobře držel, ale v polovině hrací doby během čtyř minut třikrát inkasoval, což se mu stalo osudným. Na začátku třetí třetiny sice snížil na 3:1 Honza SÝBEK, domácí pak ale znovu odskočili a v závěru při písecké hře bez brankáře upravili na 5:1. Proti píseckým šancím a lehké střelecké převaze stál opět výborný brankář Pavel Jekel, který má zkušenosti i z extraligového dresu Komety Brno.
2. liga ČR, sk. JIH-VÝCHOD, 17. kolo, st 14.11.2018
Moravské Budějovice
5:1
0:0, 3:0, 2:1
Moravské Budějovice: Jekel – Trnka, Kadela, Veleba, Peroutka, Kabelka, Kliment – Matějka, Lupač, Juráň, Horký, Mikeš, Hačecký, Rytnauer, Čejka, Ferda, Bulín, Caha, Krutiš.
Písek: Hauser (44. Kříž) – Parýzek, Hanus, Suda, Bílek, Červinský, Tintěra, Turek, Houdek – Polata, Hučko, Sýbek, Koupal, J. Šuhaj, Jabůrek, Marcilis, Strnad, Petřík a Novotný

Václav Šrámek, asistent trenéra Písku: „Ve druhé třetině dali domácí ze třech šancí tři góly, my jeli třikrát sami na bránu a nedali nic. Měli jsme trošku smůlu." (zdroj: jchokej.cz)