Skvělý start položil základ cenné výhře

Písečtí hokejisté vlétli do zápasu 28. kola jako uragán a v polovině první třetiny vedli už 4:0. Z branky svými trefami vyhnali mladého brankáře Frodla písečtí útočníci Vlček, Sýbek a Pašek. Od druhé třetiny domácí Nymburk srovnal hru a snížil. Další branku Jihočechů ale přidal Urbanec. Ve třetí třetině Nymburk dokonce korigoval na rozdíl dvou branek a zadělal na drama. Hodně se musel činit gólman Písku Pipek, který se do branky postavil po zranění.
2. liga ČR sk. ZÁPAD, 28. kolo, st 20.1.2016, ZS Nymburk
Nymburk
3:5
0:4, 1:1, 2:0
Branky a nahrávky: 22. Jindra (Barbora, Novák), 53. Stehlík (Kříž), 54. Stehlík (Kříž) – 4. Vlček (Urbanec, Ciboch), 4. Sýbek (Bernad), 8. Pašek (Sýbek, Koutenský), 10. Vlček (Jirků), 29. Urbanec (Vlček). Vyloučení:4:5 . Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 130. Průběh utkání: 0:4, 1:4, 1:5, 3:5.
Nymburk: Frodl (10. Brázdil) – Saňa, Kříž, Pýcha, Knesl, Novák, Rittig, Loučka – Šimek, Bičiště, Stehlík, Protivný, Čapek, Eis, Brzák, Barbora, Ječný, Jindra, Smejkal
Písek: Pipek - Procházka, Jirků, Škopek, Hřebíček, Pavlíček, Koutenský - Ciboch, Vlček, Urbanec, Bernad J., Sýbek, Pašek, Ferebauer, Růžička, Slavík, Volf.