Druhá třetina rozhodla o výhře Písku v Bílině

Vstup do zápasu 26. kola mezi Bílinou a Pískem vyšel lépe domácím, kteří se prosadili už v páté minutě a úvodní dějství vyhráli nejtěsnějším rozdílem. Obrat v zápase nastal ve druhé třetině. Na 1:1 srovnal v přesilové hře svou premiérovou trefou urostlý bek Petr Škopek. Krátce po polovině zápasu strhl vedení na stranu Jihočechů ranou z mezikruží Jiří Ferebauer a necelou minutu a půl po něm zvýšil náskok Václav Pašek. Před druhou přestávkou trefil slibné vedení Písku Josef Slavík. Ve třetí třetině už žádný gól nepadl. V utkání podal výborný výkon brankář Michael Panec.
2. liga ČR sk. ZÁPAD, 26. kolo, so 9.1.2016
Bílina
1:4
1:0, 0:4, 0:0
Branky a nahrávky: 5. Procházka (Böhm, Zdeněk) – 24. Škopek (Pašek), 32. Ferebauer (Pašek, Procházka), 33. Pašek (Urbanec, Vlček), 39. Slavík (Ferebauer). Rozhodčí: Orlický – Sulo, Hynčica. Vyloučení: 5:9. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 100. Průběh utkání: 1:0, 1:4.
Bílina: Horák (32-35. Slysarčuk) – Fučík, Machač, Jirkovský, Bittner, Polák,Šefl, Brettschneider – Štěpánek, Sekerka, Petráš – Böhm, Procházka, Zdeněk – Kýhos, Čmolík, Štěpka – Pánek, Řezníček, Trübenekr
Písek: Panec (Pipek) – Procházka, Jirků, Hrebíček, Hanus, Škopek, Hrubý, Pavlíček, Sýbek, Vlček, Urbanec, Slavík, Ferebauer, Pašek, Růžička, Novák, Duchoň, Volf