Nezvládnutá první třetina. Mladší dorost marně dotahoval

Hosté z Kladna sice v první třetině nijak zvlášť nedominovali, ale kralovali v té nejdůležitější disciplíně, tedy ve střílení gólů. Z vyrovnaného průběhu nasázeli tři branky a do šaten odcházeli na první přestávku hodně spokojení. Písek do druhé třetiny vyměnil gólmany a ukázal, že se do soupeře také umí zakousnout. Snížení přišlo až ve třetí třetině. Hosté si náskok pohlídali.
Extraliga mladšího dorostu - sk. Západ, 5. kolo, ne 14.12.2014
Kladno
1:3
0:3, 0:0, 1:0
Branky a nahrávky: 45. Srb (Matiášek, Hora) - 16. Svoboda (Kalaj, Haspeklo), 17. Filip (Veber), 18. Kalaj (Svoboda, Kouba). Vyloučení: 6:3. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 0:3, 1:3.
Písek: Kříž (21. Kolář) - Kopenec, kukla, Lang, Srb, Hora, Had, Řehoř, Schwamberger, Pejša, Novák, Šebesta, Matiášek
Kladno: Jiroušek - Haspekol, Veber, Slabý, Dlouhý, Filip, Kryll, Rudovský, Karásek, Soukup, Svoboda, Kalaj, Nagy, Bláha, Kouba