Český Krumlov nad síly píseckých hráčů

Pouze torzo týmu vyrazilo k utkání 19. kola na led Českého Krumlova. Píseckým se navíc nevydařil vstup do zápasu a náskok soupeře vyrostl v prvních 40 minutách hry na děsivých 5:0. V závěrečné třetině sice hráči od Otavy dokázali třikrát skórovat, na jejich pořážce to však již nic nezměnilo. Další utkání odehraje Písek v sobotu, kdy ve šlágru kola přivítá v domácím prostředí David Servis. Zápas startuje již v netradičních 15:00!
KL mužů 2014/2015, 19. kolo, ne 18.1.2015
Český Krumlov
7:3
2:0, 3:0, 2:3
Branky a nahrávky: 2. Svěchota (Štěpán, Kadlec), 4. Vondřich (R. Uhlíř, Čížek), 25. Klíma (Z. Uhlíř, Štěrba), 34. Štěrba (M. Lukeš, Z. Uhlíř), 48. Klíma (Z. Uhlíř, M. Lukeš), 60. R. Uhlíř (Čížek, Machálek) – 44. Mošovský (P. Procházka), 54. Slavík (P. Procházka), 56. Mošovský (Gába). Rozhodčí: Hamr – T. Malecha, P. Němec. Vyloučení: 3:4. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 130. Průběh utkání: 5:0, 5:1, 6:1, 6:3, 7:3.
Český Krumlov: Pícha – Machálek, Štěrba, Galistl, Čížek, Matlášek, Šimek – Kadlec, R. Uhlíř, Vondřich, M. Lukeš, Z. Uhlíř, Klíma, Svěchota, Štěpán, Marek.
Písek: Kafka (34. Pipek) – F. Procházka, P. Procházka, Kudrna, Jirků – Gába, Novák, Mošovský, Slavík, Jungbauer, Sýbek, Volf, Tajbl.