Kladenští mladíci v Písku těsně vyhráli

Odložený zápas s PZ Kladno, který se odehrál v náhradním termínu ve čtvrtek 20.11., vybojovali ve svůj prospěch středočeští mladší dorostenci. Zápas nebyl bohatý na góly, od druhé třetiny vedli hosté 0:1. V 57. minutě sice vyrovnal Had, ale zanedlouho po tom si PZ Kladno vzalo vedení zpět a vyhrálo.
Extraliga mladšího dorostu - sk. Západ, 16. kolo, čt 20.11.2014
PZ Kladno
1:2
0:0, 0:1, 1:1
Branky a nahrávky: 57. Had (Škola) - 27. Šmatlák (Husarik), Husarik (Rendla). Rozhodčí: Hornáček - Mitáš, Horažďovský. Vyloučení: 3:3. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2.
Písek: Kříž – Kopenec, Rákosník, Lang, Srb, Had, Škola – Schwamberger, Kolda, Pejša, Novák, Přibyl, Šebesta, Matiášek, Berčík
PZ Kladno: Blažek – Hofman, Zich, Šebesta, Janega, Šmatlák, Husarik, Pelanti, Müller, Runza, Šimáček, Stůj, Robovský, Gestberger, Jelínek, Furch, Kolenatý, Rendla