V Jablonci první letošní výhra v prodloužení

Velkou převahu ukázaly v dnešním kole druhé ligy týmy ze skupiny střed. Ve většině duelů se soupeři ze západu uspěly. Na dominanci středu se podílel i Písek, který v prodloužení přehrál pátý celek tabulky Jablonec. Ten však rozhodně nebyl od úspěchu daleko, vždyť ještě v 57. minutě vyhrával 3:2. Pak však přišly chvíle zatím poněkuď za očekáváním produktivního Jana Řehoře, který nejprve vyrovnal, aby o pár minut později utkání pro Jihočechy rozhodl.
2.liga ČR sk. STŘED, 25. kolo, st 16.1.2008
Jablonec nad Nisou
3:4
1:1, 1:1, 1:1 - 0:1
Branky a nahrávky: 8. Divíšek, 34. Špak (Divíšek), 50. Duda (Pabiška) - 4. Míka, 22. Míka (Mikeska), 57. Řehoř (Vokatý, Mikeska), 65. Řehoř (Vokatý).
Písek: Pinkas - Burkoň, Procházka F., Svoboda, Vokatý, Kalečík, Kříž, Hauer - Kořánek, Novák, Míka, Řehoř, Kašpar, Vondřich, Nikodém, Filipi, Kica, Mikeska, Slavík
Jan Rybáček, trenér Písku: „Prožívám po tomto utkání krásné chvíle, protože s velmi dobrým soupeřem a navíc na jeho ledě uhrát vítězství, i když v prodloužení, to je velice slušný výsledek. Hráči podali dobrý výkon s kvalitní obrannou činností. Do utkání nastoupily čtyři formace, v průběhu zápasu jsme sestavu trošku upravovali a dohrávali třetí třetinu na tři pětky, což se nám vyplatilo, protože jsme ji sehráli velice dobře. I když jsme dostali branku na 2:3, bojovností a zarputilostí jsme dokázali zápas srovnat a v prodloužení po krásné akci vstřelit rozhodující gól prakticky do prázdné branky. Všichni hráči si zaslouží moje poděkování, výhra je naprosto zasloužená.“