7.11.2009 Písek vs Pelhřimov 3:4p 0 0 0 0 0
4.11.2009 Nymburk vs Písek 4:5 0 1 1 0 0
31.10.2009 Písek vs Benešov 6:7 0 0 0 0 0

Kdo je největší tvrďák? Kdo dává do placu nejlepší vtipy nebo s kým se ostatní bojí jet autem? Obránce Pavel Procházka představil své spoluhráče, jak je zná málokdo. „Na mě se zase musí pořád čekat. Teprve jdu z ledu a David Míka už mě míjí ve dveřích a odchází domů. Když si pak jdu sundavat brusle, většinou už jsem v kabině sám, maximálně tady se mnou jsou ještě jeden, dva parťáci,“ prozradil třicetiletý obránce také něco na sebe. Jak ale hodnotí ostatní hráče a kdo je kým v písecké kabině?

Preview k zápasu
pá 6.11.2009

Písek čeká další zápas, v sobotu přijede Pelhřimov

Písecké hokejisty čeká druhý zápas v listopadu, na který přijede soupeř z Vysočiny Spartak Pelhřimov. Pelhřimovský tým se aktuálně nachází na předposlední, desáté příčce za tři výhry, dvě výhry v prodloužení, dvě prohry v nastaveném čase a šest proher. Odlišnost postavení v tabulce dává jesně najevo, kdo bude favoritem, ale Spartak je tým, který dokáže překvapit, což předvedl v posledních třech kolech výhrou proti Benešovu 7:5, Milevsku 7:1 a Vajgaru 5:2. Jestli se našim hokejistům povede potvrdit roli favorita se dozvíme v sobotu. Úvodní buly bude vhozeno v 17:30. Pokud se nebudete moci vypravit do KOMTERM areny, bude pro vás připraven online přenos.

út 27.10.2009

Ve středu se Písek představí v Milevsku

Písečtí hokejisté odehrají v rámci jedenáctého kola další zápas, letos podruhé v Milevsku. Hráči od řeky Otavy se s tímto jihočeským rivalem v letošní sezoně střetli jednou a to 30.9. Tehdy bylo na programu páté kolo. Naši hokejisté zápas na milevském ledě zvládli a připsali si tři body za výhru 3:4. Milevský tým, který před letošní sezonou prošel velkými změnami si zatím vede průměrně, aktuálně figurují na sedmé pozici za čtyři vyhrané utkání, jedno vítězství v prodloužení a pět proher. Oplatí milevský tým prohru našim hokejistům z prvního vzájemného duelu letošní sezony? A nebo naopak, zvítězí svěřenci Rudolfa Suchánka už po jedenácté v řadě? Na tyto otázky se odpovědi dozvíme ve středu, úvodní buly je naplánováno na osmnáctou hodinu.