2007-08  IHC Písek - dor. (LD)                18  2  1  3  12  +2

Články o hráči

Mládežnický hokej - zápasy
so 24.1.2015

Juniorská domácí tvrz zůstala hlavně díky bodovému koncertu Cibocha stále pevnou

Písek v duelu s Kladnem rychle prohrával, ale dokázal se z gólové ztráty vymanit a přehoupnout pomyslné misky vah na svou stranu. Skóre se velmi rychle měnilo, vedení se nejprve mezi oběma týmy střídalo, Písek ale po druhé kladenské brance odskočil a vedení si již do konce utkání pohlídal. Za zmíňku určitě stojí bodový příspěvek elitní písecké formace. Daniel Dědič přihrál na tři trefy svých spoluhráčů, Paukner se radoval dvakrát ze vstřelené branky a dvou branek spoluhráčů, na které sám přihrával. Třetí hráč první formace, David Ciboch, dokonce zaznamenal hattrick a dvě asistence. Hlavně díky tomuto produktivnímu triu se povedlo Píseckým porazil Pracovní Zálohy z Kladna.

ne 14.12.2014

Juniorka si druhé místo v tabulce upevnila v Sokolově. Karlovarská rezerva zůstala bez bodu

Perfektní výsledky juniorů pokračují i po utkání s karlovarskou rezervou na ledě Sokolova. Písečtí svou herní převahu zužitkovali a vyhráli 2:1. Po těžkém obléhání domácí branky se až po nenápadném odrazu trefil Vlk. Hosté vyrovnali těsně po začátku poslední třetiny, ale Paukner necelé tři minuty před koncem utkání rozhodl o zisku tří bodů pro Písek.

Aktuální zprávy
čt 5.12.2013

Po základní části vede juniorskou statistiku Patrik Březina. Mezi obránci vyniká Libor Jirků

Písečtí junioři v neděli dohráli poslední zápas základní části Ligy juniorů skupiny střed na hřišti Hradce Králové, kde houževnatému soupeři podlehli 6:3. V tabulce se tak po osmnácti odehraných zápasech zastavili na osmé příčce. Nyní se již budou utkávat pouze s týmy, kteří skončily pod čtvrtým místem. Naše redakce si připravila souhrn základní části v číslech a přinesla statistiku kanadského bodování.